אלי ישי: הדליקו נר לזכר מרן

אל ישי פרסם בפייסבוק שלו קריאה לכל בני ישראל להדליק נר לזכרו. נדליק כולנו נר לעילוי נשמתו הזכה והטהורה, נקבל על עצמנו מידה טובה ויתמלאו כל משאלותינו בעת הזו בזכותו של מרן זצוק”ל. אמן!”, כותב ישי

אלי ישי היה לימינו של מרן במהלך העשור האחרון,  מרן חיבב אותו עד למאוד, בכל הזדמנות הוא שב והעריף על ראשו שבחים,”בכל ביתי נאמן הוא”. נהג לקרוא לו לפני בני הבית.

ישי מתגעגע למרן ,ללא שום ספק, הערב הוא מפרסם בפייסבוק שלו  קריאה לכל בני ישראל להדליק נר לזכרו. ” היום חל יום השנה לפטירתו של מרן, אבינו, רוענו, גדול הדור ותפארתו, מורנו ורבנו, הגאון רבי עובדיה יוסף זצוק’ל שהנהיג אותנו בדרך האמת והיושר”. כותב ישי.

מרן זצוק”ל כתב בהקדמה לספרו חזון עובדיה שבת (חלק ה’) שכל המקבל על עצמו באזכרה של אדם צדיק לקחת ממדותיו הטובות, הוא מיטיב עם הצדיק למעלה בעולם הבא. הצדיק אינו נשאר “כפוי טובה” ועומד לפני כסא הכבוד ומבקש רחמים על אותו אדם שהיטיב עימו ואינו נח עד שמתקבלת תפילתו במרומים עבור אותו אדם.

“נדליק כולנו נר לעילוי נשמתו הזכה והטהורה, נקבל על עצמנו מידה טובה ויתמלאו כל משאלותינו בעת הזו בזכותו של מרן זצוק”ל. אמן!”, כותב ישי.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כי נאמן הוא נאמן הוא נאמן
    ממש כאלו שהוא הבן של מרן ע”ה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב