אלי ישי: “תעשיית הסקרים פועלת להעלים את יחד”

לאור הסקרים האחרונים שהתפרסמו בסוף השבוע האחרון, החליט יו”ר יחד אלי ישי לצאת בפוסט נוקב בפייסבוק נגד אותם מכוני סקרים שלא מפרסמים את הנתונים לגבי מפלגת יחד למרות שהיא זוכה לאהדה רבה בקרב הציבור הספרדי בישראל

לאור הסקרים האחרונים שהתפרסמו בסוף השבוע האחרון, החליט יו”ר יחד אלי ישי לצאת בפוסט נוקב בפייסבוק נגד אותם מכוני סקרים שלא מכלילים את את יחד בסקרים המתפרסמים עיתים לבקרים, ישי כתב: “שמחתי לראות בסוף השבוע שעבר כי מפלגת ‘יחד’ מקבלת בסקר של ישראל היום 0.0% – אתם קוראים טוב, לא 2% וגם לא 0.1%  אלא ממש 0.0%”.

אלי ישי שיתף את הגולשים על עמדתו כלפי המכונים שמבצעים את הסקרים. “אתם יודעים למה שמחתי?, כי סוף סוף כולם מגלים את הפרצוף האמיתי של הסקרים. תגידו לי חבריי הסוקרים. אתם באמת חושבים שמישהו מאמין שתנועת יחד היא אפס אחוז?! כל עוד הייתם “מפרגנים” כמה עשיריות האחוזים, אולי היה מישהו שהולך שולל, אבל עכשיו כולם מבינים שכנראה אותם הכוחות שהטילו וטו, אותם הגורמים שפחדו מהוטו, יש להם סיבה טובה לפחד מתנועת ‘יחד’ בראשותי. הם יודעים שאני לא אתן לביבי להרכיב ממשלת אחדות עם גנץ&לפיד בשביל להעביר הסכם שלום. אז הם עושים הכל לטרפד את הריצה שלנו”.

אלי ישי פנה למצביעיו וכתב: “הבנתם איך זה עובד? פועלים במחתרת להסתיר אותנו מהסקרים, ואז טוענים למה אתם רצים אתם מזיקים ופוגעים בימין! מי שפוגע בימין, זה אלו שפעלו לטרפד כל אחדות שלנו עם מפלגות נוספות, וזה כעת אותם אנשים שמעלימים אותנו בסקרים למרות שהם מבינים שאם יחד נכנסת זה עוד 4 מנדטים לפחות לימין!”

יו”ר יחד חזר אחורה בזמן וכתב: “אני רק רוצה להזכיר לחברי הסוקרים כמה נתונים. שאולי ימנעו מהם את הבזיון לאחר תוצאות הבחירות: תנועת ‘יחד’ הביאה בבחירות האחרונות לכנסת 126,000 קול! תנועת יחד הביאה בבחירות המוניציפאליות לפני מספר חודשים בלבד, למעלה מ-26 נציגים ברחבי הארץ. והיא לא התמודדה בכל הערים!”.

ישי המשיך וכתב: “תנועת ‘יחד’ מחזיקה כעת ברשימות של 100302 תומכים שנרשמו בחודש האחרון (!) במיזם הקולות הגאוני באתר ‘יחד’, שכבר הועתק ע”י הליכוד ומפלגות נוספות. אז אם מאה אלף שנרשמו והביעו תמיכה, הם 0.0% בשבילם, אז תחשבו על עשרות האלפים שלא הגענו אליהם וטרם נרשמו. אני מתעודד”.

לסיום כותב ישי: “אז אני כאן בשביל לומר לכל החברים, אני מרגיש כמוכם את הזעם על ההתעלמות המכוונת, אני מקבל ממכם את צילומי המסך של כמעט כל הסקרים שבמכוון לא רושמים כלל את תנועת ‘יחד’ ברשימת האופציות, אפילו לא נותנים לרשום אותה ידנית באופצייה של ה’אחר’, בניגוד גמור להוראה של ועדת הבחירות”.

14 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יהודה אלבום

  אני ומשפחתי שבענו מרורים מיהדות התורה, רק לפני הבחירות הם נזכרים לשמוע תגובות ולהתייחס.
  רק אלי ישי הינו ימני אמיתי.
  אשמח לדעת איפה ניתן להרשם ולרשום עת משפחתי ליחד.

  אני אשכנזי ובוחר בשמחה ביחד |
  הגב
 2. באתר של יחד בעצמו- הוא לא עובר את אחוז החסימה

  ומי שלא עובר את אחוז החסימה שווה ל-0.0 אחוז גם אם הוא עם 90,000 קולות

  שי |
  הגב
 3. בבחירות 2013 עוצמה קיבלה כ67 אלף קול אחרי האיחוד עם מפלגתו של אריה אלדד

  מאיה גולן אז גם תמכה בעוצמה היום אין לעוצמה את התמיכה של אלדד. וגולן היא תומכת בליכוד
  הרבה קולות שתמכו אז בעוצמה יעברו לליכוד בבחירות האלה

  למשה |
  הגב
 4. באותו סקר של ישראל היום שס לא עוברת את אחוז החסימה

  השסניקים רוצים להגן על הסקר הזה אבל זה מתנגש להם עם שס באותו סקר שלא עוברת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. חיים אמסלם כבר חוזר לכנסת כך גם הנאמן רבי אליהו ישי כבר חוזר לכנסת

  על אפו וחמתו של העבריין דרעי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. רק יחד !! זנ בקלפי

  אלוקים לא יסלח לשסניקים הארורים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. אלי ישי לא יאומן

  איך אדם יכול לרדת לשפל כזה בשביל קצת כבוד עוד תראו שאם יציעו לו תפקיד זוטר הוא יסיר את המועמדות וכל המוסר והצדקנות תתחלף בטובת העם והשלום
  לא יעזור לך אדם שפל ובזוי אתה תישאר מחוץ לכנסת כי ההסטוריה לימדה שאנשים בזוים כמוך לא מצליחים , תמיד היו את הקומץ הקטן מסביבך שמוכנים לבעוט בכל המפעל הגדול של מרן בתנועת ש”ס בשביל להשיג עוד קצת כבוד מדומה
  עיין ערך חיים אמסלם, אמנון יצחק, ועוד… גם אלי ישי היה אחד מהלוחמים בתנועת ש”ס ויפול כמוהם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. 126000 קול?! הרוב של מרזל

  כולם יודעים שלמעלה ממאה אלף היו לעוצמה גם כשרצו לבד

  משה |
  הגב
 9. כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ ,

  יחד 5 מנדטים בע”ה

  רק זנ |
  הגב
 10. התשובה לרשעים דרעי ועבדיו תהיה בד ניסן כולם בוחרים "זנ" יחד בראשות אלי ישי

  מצביעים זנ למען מרן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 11. פורים מבדח

  …האיש הכי מצחיק בעולם..זה המקליט הלאומי אלי ישי..איש הדמיונות..מה הוא רוצה שיסקרו..מה שלא קיים..אין מפלגה כזאת..אין אין אין..אדם הזוי..שהוליך שולל רב תמים שאוכל כל מה שמספר לו…על מאות אלפי תומכים…אף אדם לא יאמר בביטחון בשיעור מול כולם…תיראו שאנו נקבל..שתי ספרות..נו..קיבלו..00.. ועוד ממשיכים.כאילו לא קרה כלום..אין פלא.אדם שכל שבוע.חיפש וניסה להתחבר למפלגה אחרת..זה מלמד על אדם..בלי שום אידאולוגיה..רק כיסא.. ואם אפשר ..לפגוע בשס..למה לא..אז שימשיך חרוץ ויפול.ושוב פעם חובות..ורבו …יסביר עם גימטריאות..מה קרה.ולמה.והיו צריכים לקבל יותר וכו..נו..פורים כל השנה…………

  עמי מימון |
  הגב
 12. מספיק בוחרי יחד במונציפאלי בשביל להגיע לאחוז אחד! ברור שהסקר הזה חרטה

  100.000 אלף מצביעים זנ זה 3.5 מנדטים
  נצביע זנ ונכניס 4 נציגים לתורה לעם ולארץ

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 13. צודק בכל מילה

  הרי אני בוחר זנ יחד ואני לא שווה אפילו 0.0001 ???
  ברור שהיחצנ של ישראל היום שעובד עם דרעי בבחירות אלו דואג להסתיר את האהדה של תנועת יחד כדי לרצות את דרעי שמשלם לו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב