אלי כהן, אם אני קיצונית אז מה זה באמת קיצוניות / רות בוארון שואלת

הסתובבתי השבוע בקניון ביג בבית שמש, נזכרת בעובדה הקיימת בה מי שיצר את המוגמר בשביל תושבי העיר הוא לא אחר מראש העיר הקיצוני מר משה אבוטבול.

כדי להשכיח את האמת מיהרו אנשי אלי כהן לתלות את סיסמתם הרדודה בגדרות הקניון, בו קורא מר אלי כהן לתושבי בית שמש לנצח את הקיצונים.

בתקווה שהציבור לא משכיל או אינו זוכר עד כמה העיר התפתחה בשנים האחרונות
על ידי ראש עיר שאתה אלי כהן בהסתה גמורה קורה לו ולחבר מצביעיו ‘קיצונים’, לקחתי תמונות זיכרון עם השלט מלא ברון, כדי להזכיר לעצמי אם אני כתושבת בית שמש ועוד אלפים כמוני בחזקת קיצונים.

אז מה זה באמת קיצוניות בעיניך? אתן לתושבי בית שמש השפויים להבין את הרעיון ולהחכים בקלפי בעוד ימים מספר.

ולגביך המתמודד לראשות העיר מר אלי כהן, שפתחת עם מילת הקסם “קיצונים”, אנו נמשיך איתה, את מי בדיוק תנצח מר אלי כהן? את אלפי אנשים ומשפחות כמוני שמתפקדים בעיר בנורמה ובשפיות, או את קומץ המשפחות הקיצוניות שבעצם לא מצביעות כלל.

כל תושב בבית שמש מגדול ועד קטן מהמגזר הכללי הדתי וכמובן החרדי מגחך לנוכח משפט זה, לא שכנעת אף אחד, כי רובם ככולם יודעים את המציאות בעיר, קומץ קיצונים זה לא מה שמאפיין את העיר.

מילא היית יוצא בפתגם שונה אלי כהן יחזור מטעותו ויפסיק להסית להדיח ולשנוא את תושבי עירו, מילא היית קורא בקול: היתה קשה לי התבוסה תנו לי הזדמנות נוספת לתקן הכל”, עוד היו מבינים אותך פה ושם כמה תושבים, “מודה ועוזב ירוחם”, אולי אפילו היו סולחים. אך כאשר אין מה למכור בעיר, כמובן נעזרים במחלוקת שנאה והסתה.

רוח הארץ, התקשורת, וכמה חברי כנסת מצטלמים יפה לא יעזרו לך הרבה, רוב הציבור יודע שההגינות בך וההפסד לבחירות האמתיות הם כישלון ותבוסה לכל מי ששוב יגיע לקלפי ויצביע בשבילך, בוחרי אלי כהן המועטים בבית שמש שיתנו את קולם לך, כביכול אומרים לעצמם ולציבור: רבותי קשה לנו להפסיד, הדמוקרטיה האמיתית טעתה, ניצלנו את שנאת החרדים בארץ ובבית משפט.

כמובן בל נשכח גזלנו את כספי אזרחי מדינת ישראל למימון בחירות חוזרות לא הוגנות. כך זה בדיוק נראה , כך זה בדיוק נשמע, אך הפעם לא עושים בתקשורת הרבה עניין פשוט החרדים לא נמצאים במנין.

בוא לא נלך סחור סחור מר אלי כהן, הסחורה שאתה מפיץ נמאסה במיוחד על הציבור שלך, ציבור חרדי הוא ציבור מלא בכוח כאשר הוא מתאחד לא ישאר לך כוח.

ראית זאת בשבוע האחרון בעצרת המחאה ובבית שמש יש כאלה המון. כף המאזניים מזמן לטובתנו.

נילחם בכל כוחנו לא לשבור את העיר בחומות של שנאה, מה שקילקלת בחודשים האחרונים, אנו נחזור נבנה ונרים. כל מינוס יהפך לפלוס, כל אבן של שנאה תתהפך למקלות של אהבה. באחדות נעצב את העיר מחדש, חילונים דתים וחרדים.

יחד ננצח את השקר וההסתה, בלי קיצוניות ובלי שנאה, אני ואלפים כמוני, נלך לקלפי בראש מורם נצביע לראש העיר הנוכחי, שבעצם כבר ניצח למרות הקושי שלך לקבל את האמיתי, מקסימום נפגש בקלפי עם סיסמתך “המיותמת והקיצונית”, שם תנסה להסביר לבוחרים שקיצוני נקרא כל אדם ואישה, שבוחרים באחדות ואהבה.

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מה זה התמונה הזאת?
  רסומת?
  זה לא נראה מתאים לאתר חרדי.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חמודה, אם לא הזכרת אפילו במילה אחת שהבחירוטת הקודמות הוכרעו על ידי זיופים ומירה, אז כן, את קיצונית…בין היתר….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • שקרן, הבחירות הקודמות לא הוכרעו על ידי זיופים. אולי, זייפו 36 קולות. אבל ההפרש בו הפסיד אלי כהן היה 956 קולות.

   אלא שהשופטים האנטישמיים שלכם החליטו כי היו 1400 זיופים. אולם הם לא היו, כפי שרואה כל מי שניתח את תוצאות הבחירות.
   אגב. גם קלמן ליבסקינד, במאמרו האחרון מודה, כי לא היה כל צורך לבטל את הבחירות הקודמות.

   למסקנה, מי שזייף את תוצאות הבחירות הוא בית המשפט העומד לשירותו של אלי כהן, שיפסיד גם את הבחירות החדשות.

   חיים |
   הגב
   • חיים צודק ביותר!!!! אין שום צורך בבחירות חוזרות אלי כהן נטל על כל תושבי בית שמש ואף אחד כבר לא רוצה לראות אותו כראש עיר.

    מוטי |
    הגב
 3. חחחחחחח ואף לא מילה אחת על כך שהבחירות הקודמות נגנבו על ידי זיופים ומירמה שהפעילו ה”לא קיצוניים” מהצד שלך, כתבת נכבדה, נכון? אלי כהן הפסיד כי “השפויים” בבית שמש הצביעו, לא כי המתים והגנבים והשקרנים בבית שמש הצביעו גם בשמם של אחרים??? נכון??? ניפגש בקלפי בעוד 5 ימים. אנחנו נהיה שם ליד השוטרים שישמרו על הקלפי מהתככים והגניבות שלכם. יום טוב ו…אלי כהן ראש העיר הבא….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • תירוצי אלי כהן המפסידן לא יעזרו, הכותבת צודקת בכל מילה אמרת נפגש בקלפי?! אז נפגש שם …

   יוסי המאוכזב מאלי כהן |
   הגב
  • , לאנונמי ” מי שזייף את תוצאות הבחירות הוא בית המשפט העומד לשירותו של אלי כהן, שיפסיד גם את הבחירות החדשות. אלי כהן לא יודע הפסד מה הוא מפסידן!!!!!!!!

   אלי כהן |
   הגב
 4. רץ עכשיו סרטון מצחיק על אלי כהן והקיצונית… חפשו את זה מצחיק מאד

  אלי |
  הגב
 5. תעמדי בקניון עם שלט זה יעזור. את לא נראית קיצונית ורק כאלו צריך אבוטבול

  דוד |
  הגב