“אם לפיד ימשיך לשקר – נצא למלחמה”

לאביגדור רבינוביץ מעבודות לחרדים נמאס ובשיחה עם קוקר אומר כי: אם יאיר לפיד ימשיך עם “השקר הגדול” שלו בנוגע לתעסוקת חרדים, אנחנו בעבודות לחרדים מבטיחים להשיב מלחמה ולחשוף את האמת בכל ערוצי התקשורת

 

יו”ר יש עתיד יאיר לפיד משתולל ומסית כנגד הציבור החרדי כביכול “שאינו עובד וחי על חשבון החילוני משלם המסים”, לפיד מתעלם מהעלייה העצומה באחוז הגברים החרדים שעובדים ומנצל בדמגוגיה את בורות החילונים.

לאביגדור רבינוביץ מעבודות לחרדים נמאס ובשיחה עם קוקר אומר כי: אם יאיר לפיד ימשיך עם “השקר הגדול” שלו בנוגע לתעסוקת חרדים, אנחנו בעבודות לחרדים מבטיחים להשיב מלחמה ולחשוף את האמת בכל ערוצי התקשורת השונים. לא יכול להיות שהוא יסב נזק תדמיתי כה רב ונשתוק על כך.

רבינוביץ עצמו כתב בפייסבוק: “טוב, נמאס לי מהטרמינולוגיה של יאיר לפיד בנוגע לתעסוקת חרדים. זה פשוט נמאס!
לפיד מפעיל מערכת משומנת של יח”צ באתרים, בתקשורת וברשתות החברתיות על כך ש – “הפראיירים ימשיכו לצאת לעבודה, ואלה שהצליחו לסחוט את הקואליציה יקבלו שחרור”.
כאילו הוא חושב לעצמו שפתאום החרדים יפסיקו לצאת לעבוד (אחרי שנתיים שהוא חי בחלומות שהוא הוציא אותם לשוק העבודה.) וזהו, עכשיו, אחרי שהחרדים בממשלה, הם יפסיקו. למה? כי יאיר אמר.
אז בוא אגלה לך סוד – החרדים תמיד עבדו וימשיכו לעבוד. אלו שהחליטו להמשיך ללמוד תורה יומם ולילה, ישארו בבתי המדרש.
ורק אספר לך עוד משהו קטן; היום, נפתח עוד ארגון בשם “מרכז יהלום” שיעזור לחסידי קרלין למצוא עבודה, וארגון זה מצטרף לארגון מכלול (חסידות בעלזא) ו”למרחב” (גור.) אז פשוט תסתום כבר את הפה. דיי.

הבוקר, יצא לפיד לקרייה בתל אביב כשהוא מלווה בקבוצה של חיילי צה”ל לקישוט, ומחה כנגד ההסכם הקואליציוני: “דווקא ביום הזה, יום ההוקרה לחיילי המילואים, מוקמת ממשלה שחורטת על דגלה את ביטול השוויון בנטל”. אמר לפיד, ” כל אבירי הביטחון, ביבי, בוגי ובנט חותמים היום על הסכם כניעה שאומר: הפראיירים ימשיכו ללכת לצבא, הפראיירים ימשיכו לשלוח את הילדים שלהם לצבא, הפראיירים ימשיכו לצאת לעבוד ואלה שיושבים ליד הצלחת יקבלו שחרור כי עכשיו הם הצליחו לסחוט את הקואליציה”. הסית לפיד

“הממשלה הזאת היא ממשלה צרה, סחטנית ופרנואידית, וזה מבזה כל אזרח ישראלי שמשרת בצבא, יוצא לעבודה ומשלם מסים”.  קרא לפיד לצד חיילים המילואים שהתייצבו לצידו.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פרסם נתונים, פרסם עובדות. איתם אי אפשר להתווכח. כשתפרסם אותם תבין כמה אתה טועה וכמה לפיד צודק !!!

  גלי לוי |
  הגב
 2. ממציאים שקרים נגדכם ואז טוענים שהיריבים שלכם אמרו אותם ותוקפים אותם על זה. לפיד לא טוען שהחרדים לא עובדים. יש הרבה חרדים שעובדים וזה מצוייןן. לפיד טוען שתלמידי יישיבות שקיבלו פטור משירוות לא עובדים וזו עובדה שאתה לא יכול להכחיש. את אותם תלמידי ישיבות הוא כן הצליח להוציא לעבוד

  ניר |
  הגב
 3. אנו החרדים צריכים להפסיק לפעול בצורה אוטומטית – יאיר לפיד דווקא עוזר לנו לקבל שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות בחברה הישראלית. ישנם גורמים המעדיפים להשאיר אותנו בגטו הבערות.

  אבנר כהן |
  הגב
 4. יאיר, אתה וכל החברים השמנים שלך מתל אביב תעופו מהארץ שלנו, תסעו לאוסטרליה ותרדו לנו מהגב
  נמאסתם שחצנים פארזיטים

  חיים |
  הגב
 5. זה מדהים איך במדינה של העם הכי חכם בעולם יכולים להאמין לשקרים של לפיד כל כך הרבה זמן ועוד להקים מפלגה שנתמכת על ידי ציבור שמאמין לכל מילה של לפיד השקרן שרק זורע שנאת חינם בעם הזה על ידי שקריו

  עופר |
  הגב