אמסלם גיחך על גנץ: “הדבר היחיד שגנץ השיג זה 2 רכבי האודי 8”

השר דודי אמסלם בתקף במליאה את גנץ באומרו: “הדבר היחיד שגנץ השיג זה 2 רכבי האודי 8, הוא אמר שהוא רוצה לעבור בכביש 1 ושיזהו אותו שהוא החליפי”

השר דוד אמסלם הטיח האשמות קשות כנגד כחול לבן בשם הממשלה במהלך הדיון בכנסת להצעות החוק לפיזור הכנסת: “יאיר לפיד, אתה דמגוג קטן, חי מהסתה והפצת רעל. מבוקר ועד לילה, מיזה אתה מתפרנס. אתה בן אדם שחי רק על שנאה.”, אמר אמסלם.

השר דודי אמסלם בתקף במליאה את גנץ באומרו: “הדבר היחיד שגנץ השיג זה 2 רכבי האודי 8, הוא אמר שהוא רוצה לעבור בכביש 1 ושיזהו אותו שהוא החליפי, אה עוד דבר נלחמת למען בצר, מה אתה צריך את משרד ראה”מ חליפי, אם יש לך את משרד הביטחון? מה בצר עושה מסרק אותך? מסדר לך את העניבה?”.

 

אמסלם המשיך: “מבחינתכם, אם מחר אנחנו מוצאים מזור לקורונה אתם בבעיה. לא מעניין אתכם מדינת ישראל, המאבק היום יומי של האנשים. כשאנחנו סוגרים אתם שואלים למה אנחנו פוגעים בכלכלה, כשאנחנו פותחים אתם שואלים למה אתם פוגעים בבריאות. אם הייתם יכולים להאשים את ראש הממשלה שהוא פיתח את נגיף הקורונה, זה מה שהייתם עושים. האמת לא מעניינת אתכם, לא אכפת לכם מה יקרה פה אחר כך, העיקר שנתניהו לא יהיה ראש הממשלה. ולמה? רק בגלל שהוא עושה טוב.

למרות שמצבנו בסקרים מצוין אנחנו בליכוד מתנגדים בעת הזו ללכת לבחירות, ראש הממשלה וחברי המחנה הלאומי עסוקים בלטפל בקורונה ובמשבר הכלכלי. אבל את גנץ שום דבר לא מעניין, הוא נגרר אחרי לפיד ובנט, ואחרי הפוליטיקה של ניסנקורן, אין לו עמוד שדרה. לא מעניין אותו התקציב, אלא הרוטציה. הוא הגיע למסקנה שהוא לא יקבל אותה אז החליט ללכת לבחירות.

אתם רציתם להביא חקיקה הכי אנטי דמוקרטית שיש כדי שראש הממשלה לא יוכל להתמודד ולתת את האפשרות לציבור. קיבלתם 17 תיקים ולא היו לכם 17 איש, חשבתם בהתחלה להביא עובדים זרים. ואז נכנסנו לחוק הנורבגי והכנסת לכנסת עוד 7-8 ח”כים כדי שיהיה לך מישהו בוועדות. זה ישראל לפני הכל?

לגבי התקציב, כשיש אי ודאות לא מקבלים תקציב.”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.