אמסלם: “צבי חקק מפיץ ההקלטות מבית הרב עובדיה יוסף”

ח”כ לשעבר חיים אמסלם שנזרק ע”י הגר”ע יוסף מתנועת ש”ס אמר היום: “צבי חקק הוא המקליט ומפיץ ההקלטות מביתו של הרב עובדיה יוסף”.

בני משפחתו של הרב עובדיה יוסף התגייסו היום (שני) לקמפיין של אריה דרעי ומקורביו במטרה להקטין את הנזק שנגרם לתנועת ש”ס מפרסום הקלטת מבית מרן הרב עובדיה יוסף אמש.

 
במקביל מתנהל קרב גרסאות בצמרת ש”ס ובקרב בני משפחתו הקרובים של הרב עובדיה יוסף זצ”ל מי הדליף את ההקלטות, כאשר אצבע מאשימה מופנית כלפי ח”כ אלי ישי שהבטיח לפני מספר שבועות לחשוף את “הקופסה השחורה” כהגדרתו.

 
ח”כ לשעבר חיים אמסלם אמר היום במשדר הצהריים ברשת ב’ כי נאמן ביתו של הגר”ע יוסף, צבי חקק הוא מפיץ ההקלטות. “כמי שליווה את הגר”ע יוסף מה שעניין אותו זה לימוד תורה וכתיבת ספרים, אך הרב עובדיה יוסף היה שבוי בידי בעלי האינטרסים – החוג הסובב את הרב עובדיה, אלי ישי, הרב משה ויהודית יוסף”. אמר אמסלם.

 
אמסלם הוסיף: “צבי חקק הוא המקליט וזה שכנראה הפיץ את ההקלטות”. אמסלם הוסיף: “הרב, עם כל הכבוד והערכה עצומה היה צדיק אבל היה שבוי כחומר ביד היוצר בידי הקבוצה שהייתה סביבו”.

 

מוקדם יותר יצא הרב דוד יוסף מעל קברו של אביו במתקפה ישירה על אלי ישי, אשר נתפס בעיני בני המשפחה כאחראי להדלפת ההקלטה. “חצוף. הודח בבושת פנים, לא בוחל באמצעים כדי לאחוז בקרנות המזבח” .

 
לקראת העלייה המאורגנת לקברו של הרב פורסמו ברחבי ירושלים מודעות ענק תחת הכותרת “הזדעזעי ארץ – אוי לנו מעלבונה של תורה”. במודעות נכתב, “בימים טרופים אלו כאשר אש המחלוקת חופפת על ראשינו וכבוד התורה נרמס בראש כל חוצות, נתכנס כולנו היום לעצרת תפילה לבקש מחילה וזעקה על ציונו הקדוש של מרן רבן של ישראל זיע”א בבית העלמין סנהדריה. אבינו מלכנו פתח שערי שמים לפילתנו ללא פוליטיקה די למחלוקת”.‬

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.