אראל סג”ל תוקף את עורכת גל”צ (הקלטה)

רגע לפני שאראל סג”ל עובר לגל”צ הוא תוקף את אשת התקשורת נורית קנטי, מי שתהיה קולגה שלו בעתיד: “כולה עורכת של תכנית רדיו. עורכת בתחנה צבאית והיא מדברת ככה על המפכ”ל של המשטרה.” { רגע לפני}

רגע לפני שאראל סגל נכנס לגלי צה”ל הוא מעורר פרובקציות בשידור, היא כולה עורכת של תכנית רדיו. עורכת בתחנה צבאית והיא מדברת ככה על המפכ”ל של המשטרה”, אמר סג”ל במהלך תכניתו. “השתן עלה לה לראש, יוצא לה מהעיניים ומהאוזניים. היא מדברת נגד המפכ”ל, נגד גיבור ישראל, נגד מי שהיה איש שב”כ שעצר מחבלים ומדבר בפני הורים שכולים. והיא מציבה את המפכ”ל מולה ומול רזי ברקאי”.

אמש שיתפה נורית קנטי בטוויטר את דבריו של המפכ”ל רוני אלשיך וצייצה: “כשהמפכ”ל שומע רדיו במקום לתפוס גנבים”. זאת בתגובה להתייחסות מפכ”ל המשטרה, בכנס המשפחות השכולות של “יד לבנים” באילת, להשוואה שביצע רזי ברקאי בגל”צ, בין תחושת השכול הישראלית לזו הפלסטינית, דברים שגררו ביקורת רבה. “אי-אפשר שלא לחוש את ההבדל בין השכול שאנו מלווים ופוגשים במבט שלכם לבין זה שאנו פוגשים בשנים האחרונות באינטנסיביות בעיני חלק משכנינו”, אמר המפכ”ל.

סג”ל הוסיף: “עכשיו היא ככה היא מדברת עליו בשירות תחנה, על המפכ”ל. בושה וחרפה. ומפכ”ל שלא דיבר סתם, מפכ”ל שמדבר עם הורים שכולים, שצריך לכבות את השריפה שהם עשו”.

סג”ל התייחס גם לצירופו הקרוב לתחנת הרדיו וציין שקנטי התנגדה לקליטתו בתחנת הרדיו: “הגברת היא לא כמוני, אני עדיין לא בשירות תחנה צבאית. אני עדיין לא תחת אחריות. היא עורכת בתחנה צבאית”.

 

 

קנטי הגיבה בשיחה עם חדשות 2 Online לדבריו של סג”ל: “מעולם לא התנגדתי לצירופו של אראל סג”ל לגלי צה”ל – זאת המצאה. זכותו של סג”ל לומר את דעותיו, גם אם אנו חלוקים על התוכן והסגנון. אני מקווה שגם בגלי צה”ל הוא ימשיך להביע אותן, גם אם לחלק מהמאזינים יהיה קשה לשמוע אותן. זכותו לבקר גיבורים ממנו, וזו גם זכותי כל עוד הביקורת היא עניינית. בשורה התחתונה, אני שמחה שהמפכ”ל מאזין ל’מה בוער’ ושמחה שגם לסג”ל יהיה זמן להאזין לתכנית בכל יום בין השעות 09:00-11:00”.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.