ארי שביט התפטר: “מתבייש בעצמי”(וידאו)

כמה ימים לאחר פרסום דבריה של העיתונאית האמריקאית דניאל ברין בעיתון היהודי “ג’ואיש ג’ורנל” שטענה כי ארי שביט תקף אותה תקף אותה ובשל עדות נוספת הודיע עיתונאי הארץ כי הוא עוזב את עולם התקשורת. { בעקבות התלונות}

דרמה בעולם התקשורת:  כמה ימים לאחר פרסום דבריה של העיתונאית האמריקאית דניאל ברין בעיתון היהודי “ג’ואיש ג’ורנל” שטענה כי ארי שביט תקף אותה תקף  אותה ובשל עדות נוספת, הודיע  עיתונאי הארץ כי הוא עוזב את עולם התקשורת

“אני מתבייש על הטעויות הקשות שעשיתי ביחסיי לאנשים בכלל ולנשים בפרט. אני מתבייש שלא נהגתי כהלכה באשתי ובילדיי. אני מתבייש בהשלכות של המעשים שעשיתי”, כתב שביט בהודעת ההתפטרות.

 

“בימים האחרונים הבנתי שלקיתי בעיוורון”, כתב שביט. “במשך שנים לא הבנתי על מה מדברים כשמדברים על גברים פריווילגיים שלא רואים את הנזק שהם גורמים לאחרים. עכשיו אני מתחיל להבין”.

שביט הוסיף כי “אני לוקח אחריות מוסרית מלאה על מעשיי ומסיים את עבודתי בעיתון ‘הארץ’ ובערוץ 10. בכוונתי להקדיש יותר זמן כדי להיות עם משפחתי שיקרה לי מכל ולעשות תיקון אישי. אני מבין שזה לא תהליך שניתן לעבור בין לילה ואני מחויב לעבור אותו באופן אמיתי. אעשה כל שביכולתי כדי שלעולם לא אצטרך להתבייש שוב במעשיי”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.