אשדוד: מזכ”ל יחד תוקף את הסרטון האנטישמי

מזכ”ל תנועת יחד המתמודד אף הוא כמס’ 2 ברשימת קול הלב באשדוד התראיין היום לרונן כץ בתכנית ‘אחת בצהריים’ ברדיו קול ברמה ותקף בחריפות את יוצרי סרטון ההסתה.

מזכ”ל תנועת יחד המתמודד אף הוא כמס’ 2 ברשימת קול הלב באשדוד התראיין היום לרונן כץ בתכנית ‘אחת בצהריים’ ברדיו קול ברמה ותקף בחריפות את יוצרי סרטון ההסתה. “הבחירות לרשויות המקומיות מביאות בכנפיהן רוח הסתה נגד הציבור החרדי. מועמדים זניחים ברשויות מקומיות מוציאים סרטוני הסתה כנגד הציבור החרדי במטרה לתפוס כותרות. באשדוד פרסם המועמד אלי נכט סרטון השמצה מהזן הבזוי ביותר, סרטון שזכה לתרעומת אף מכיוונם של אנשים חילונים שזועזעו מהסרטון”.

 “במערכת בחירות אנשים שלא מצליחים להתרומם מוציאים סרטוני שטנה נגד הציבור החרדי, הציבור לא קונה את זה”. “אני מאמין שלא נראה אותו במועצה” הוסיף אוזן.

על הריצה של ‘יחד’ בעיר אשדוד אומר אוזן כי תנועת יחד עדיין לא החליטה במי לתמוך לראשות העיר וכי הם ממתינים להחלטתו של מרן ראש הישיבה. “נפגוש את ראש העיר ומועמדים נוספים ואז נחליט”.

בהתייחסו למערכת הבחירות באופן כללי אמר אוזן כי ציפיותיו הם לפחות 2 מנדטים. “אנחנו מחוברים לציבורים רחבים דתיים וחרדים. אנחנו גורם מחבר ולא מפלג”.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הזיות

  לפי סקר “אשדוד נט” קול הלב הממורמרים יחד עם רשימת ההודים המאוכזבים לא עוברים את אחוז החסימה ובצדק, העם שונא פילוג ושנאת חינם “וכיסא” זה לא אידאולוגיה זה “רחמים” וכל אחד והמר”ן “והמרק” שלו הכל כבוד שנאה ותחרות.

  יעקב. |
  הגב
 2. אשדודי

  בתור אשדודי אני אומר שהם לא יעברו את אחוז החסימה לא רואים אותם ולא שומעים אותם
  הציבור הספרדי מלוכד תחת ש”ס

  כנוע לגדולי ישראל |
  הגב
 3. יש פטנציאל עצום ליחד צריך רק לממש אותו . צריך רק להעביר את המסרים לציבור בצורה נכונה

  צריך לעורר את הציבור

  ר.ר |
  הגב
 4. הציבור שבע מקובינות לדעתי יחד תקבל לפחות 3

  כולם יודעים למה צריך יחד וכולם מאחורי הפרגוד עם יחד זה לא יאומן כמה אהדה יש בעיר ליחד

  רק אמת! |
  הגב