אתגר הופתע: “לא סוגר עיסקה בלי הבבא סאלי” (וידאו)

קשה שלא להתפעל מעוצמת האמונה באלוקים וההתקשרות האיתנה לצדיק הבבא סאלי של הטייקון עודד שריקי, גם חיים אתגר העיתונאי החילוני לא נשאר אדיש. {אצל שריקי}

בראיון מיוחד ומרתק מלא עוצמות של אמונה באלוקים ובצדיקים לחיים אתגר ב”הכל אישי”, הקבלן המצליח פותח את שערי הבית המפואר בדרום הארץ, ומפתיע את העיתונאי: “מי שלא מוכן לבוא לקבר הבבא סאלי, אני לא סוגר איתו עסקאות”.

צפו בפרק המלא

קשה לתאר את הפאר: חדר קירור לפרוות, חדר ארונות בגודל של חנות בגדים, סלון בגודל של מגרש כדורגל, ועוד הרבה דברים שרק אפשר לחלום עליהם. הצצה לבתים המפוארים של העשירים.

איש העסקים עודד שריקי שבנה את בית חלומותיו מספק הצצה פנימה לחיים אתגר מהתוכנית “הכל אישי” בערוץ 2: מעיצובי זהב כמחווה לבית המקדש, דרך נברשות שכמעט בלתי אפשרי לספור את הנורות ועד פינות האוכל. “פעם היינו ישנים 3 ילדים בחדר. תמיד אמרתי שיהיה לי חדר שינה גדול”. הוא אומר בהנאה בלתי מוסתרת.

הוא חובש כיפה, שומר שבת, מתפלל את כל התפילות, מת על נתיבות ולא חושב בעולם לעזוב אותה. “יש ברכה על העיר הזו. יש בעיר הזו אנשים טובים. העיר הזו זוכה לברכה ושגשוג כלכלי הרבה בזכות הבבא סאלי. יש רוחניות, שגשוג מטורף. אני יכול לגור בכל מקום בארץ אבל נתיבות זה בנשמה. העיר פה התפתחה בטירוף אפילו ביחס לישובים במרכז הארץ. יש לי פה הכול, לא חסר לי כלום”.

על מצוקת הדיור והמס על דירה שלישית הוא מותח ביקורת קשה על השר כחלון והממשלה: “מי שיש לו שלוש דירות – שישלם את המס, הרי מה יקרה? השוכר יפיל את זה על הדייר ושכר הדירה יעלה”. בקטע שלא שודר בכתבה המלאה, שריקי למעשה הסביר כיצד העשירים ימשיכו להתעשר, בעוד שעבור זוגות רבים החלומות על בית ראשון עלולים להפוך לבלתי אפשריים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.