באישון לילה: המשטרה פשטה על ביתו של יהודה גליק

כגנבים בלילה: לפני זמן קצר , סיימה המשטרה חיפוש על פי צו של בית משפט ועיכבה לחקירה את החשוד שהפר הבוקר את הסדר בהר הבית וזאת בגין עבירות של שיבוש הליכי משפט וגניבה

המשטרה פשטה הלילה על ביתו של חבר הכנסת יהודה גליק שעלה להר הבית הבוקר והתעכב ביציאתו.

סיבת צו החיפוש נגד יהודה גליק היא חשד כי במהלך חקירתו בבוקר על התנהלותו בהר הבית העלים מסמכים מתוך תיק החקירה ללא ידיעת המשטרה.
הצו הוצא על מנת לאתר את המסמכים שלכאורה לקח. עד כה בחיפוש בביתו של גליק לא אותר דבר. גליק מכחיש.

המשטרה מסרה בתגובה: “לפני זמן קצר , סיימה המשטרה חיפוש על פי צו של בית משפט ועיכבה לחקירה את החשוד שהפר הבוקר את הסדר בהר הבית וזאת בגין עבירות של שיבוש הליכי משפט וגניבה . היום בסיום החקירה של החשוד עלה החשד כי הוא גנב חומרי חקירה טרם יציאתו מחדרי החקירות , ובעקבות החשדות פנתה המשטרה לבית המשפט שאישר את בקשתה לצו חיפוש בביתו של החשוד , בהמשך הערב הגיעו שוטרים לביתו והמתינו עד הגעתו בשעות הלילה ולפני זמן קצר סיימו השוטרים את החיפוש ועיכבו את החשוד לחקירה” .

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ תקף את המשטרה: “‏משטרת ישראל חייבת ניקוי אורוות דחוף, והשופט הזה לא ראוי להמשיך בתפקידו יום אחד נוסף. הרדיפה הנקמנית אחרי יהודה גליק מפחידה. איפה מנדנבליט שיעצור את הטירוף המאפיוזי הזה וישלח שם כמה אנשים הביתה??? אחר כך מתפלאים ומגלגלים עיניים לנוכח הצלילה באמון הציבור במערכות אכיפת החוק.”

הכתב עקיבא נוביק צייץ: “‏כשידונו בקריסת אמון הציבור במערכת אכיפת החוק, שווה להקרין את הצילומים מהלילה בבית משפחת גליק”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.