באמצע היום: הפועלים הפלסטיניים סולקו מביתר

בצבא לא לוקחים סיכונים והורו לרכזי היישובים בגוש עציון להוציא את הפועלים הפלסטיניים משטחם עד להודעה החדשה {בעקבות הפיגועים}

בעקבות הפיגועים האחרונים: מפקד חטיבת עציון, אלוף-משה רומן גופמן, הורה על הוצאתם המידית של כל הפועלים הפלסטינים משטחי המועצה האזורית גוש עציון. כניסתם לא תותר עד להודעה חדשה.

כזכור, אישה בהריון כבת 30 נדקרה הבוקר (יום ב’) ונפצעה באורח בינוני עד קשה בפיגוע דקירה במחסן בגדים ביישוב תקוע.

המחבל נוטרל ככל הנראה ע”י אזרח שהיה חמוש.

חובשים ופרמדיקים של מד”א העניקו טיפול לפצועה ופינו אותה לבית החולים שערי צדק בירושלים.

מדובר בפיגוע דקירה שני בתוך פחות מיממה שמתרחש בתוך ישוב ביו”ש – כל זאת לאחר תקופה של שקט יחסי.

בתוך כך, בבוקר שאחרי הרצח המזעזע הולכת ומתבררת התמונה המלאה באשר למה שהתרחש בדקות האימה בתוך הבית.

ע”פ העדויות, אחת מבנותיה הייתה עדה לאירוע, ושני ילדים נוספים צפו בפעולות ההחייאה. הבת המבוהלת התעשתה במהירות והתקשרה להזעיק עזרה. “דקרו את אימא שלי, דקרו את אימא שלי. תעזרו לי”.

מסע הלוויתה של הנרצחת יצא היום בשעה 09:00 מהיישוב עתניאל ובשעה 11:00 מבית ההספד בהר המנוחות בירושלים. ‎מאיר בת ה-38, הותירה אחריה בעל ושישה ילדים, שניים מהם ילדי אמנה.

בתוך כך, כוחות הביטחון ממשיכים במצוד אחר המחבל שביצע את הפיגוע אמש. כוחות מיוחדים בשילוב כלי טיס מתמקדים בכפרים הפלסטינים באזור, בהם הכפר חרבת כרמה, תוך שהם מסתייעים בפצצות תאורה. חמישה פלסטינים נעצרו במהלך החיפושים במרחב עתניאל, ונבדק הקשר בינם לבין הפיגוע.

במהלך הלילה נעצרו סך הכל 27 מבוקשים וחשודים בטרור ביהודה ושומרון – אך רק חמישה מהם קשורים לפיגוע בעתניאל. מצה”ל נמסר כי החשודים, שנעצרו בשיתוף לוחמי מג”ב, הועברו לחקירת כוחות הביטחון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.