“בגלל אגו”: סמוטריץ ביטל ברגע האחרון הסכם עם ‘עוצמה יהודית’

בעוצמה יהודית טוענים כי מי שמנע ברגע האחרון את חתימת ההסכם היה לא אחר מאשר שר התחבורה בצלאל סמוטריץ’, שלא היה מוכן לכך שאורית סטרוק, חברת מפלגתו, תמוקם רק במקום השמיני ברשימה מתחת נציג עוצמה יהודית

 

השר בצלאל סמוטריץ’ ביטל בשבוע שעבר ברגע האחרון סיכום עם עוצמה יהודית. על פי ההסכם שהיה אמור להיחתם, עוצמה יהודית הייתה צריכה לקבל את המקומות הרביעי והשביעי ברשימת איחוד מפלגות הימין, ובמקרה של חיבור של כל מפלגות הימין, כולל הימין החדש, את המקומות החמישי והשמיני.

אלא שמי שמנע ברגע האחרון את חתימת ההסכם היה לא אחר מאשר שר התחבורה בצלאל סמוטריץ’, שלא היה מוכן לכך שאורית סטרוק, חברת מפלגתו, תמוקם רק במקום השמיני ברשימה מתחת נציג עוצמה יהודית. סמוטריץ’ נימק את פיצוץ המו”מ בכך שבהתאם ליחסים הפנימיים הקיימים ביישוב היהודי בחברון, לא ייתכן כי אורית סטרוק, שהיא פעילת ציבור ותיקה, תמוקם אחרי נציג עוצמה יהודית ברוך מרזל.

בעקבות הדברים, תוקפים גורמים בעוצמה יהודית את סמוטריץ’: “סמוטריץ’ מדבר גבוהה גבוהה על כך שכל אחד חייב להתפשר ולוותר על האגו האישי שלו כדי ליצור חיבור בימין, ובפועל מי שמחבל בסיכויים שיהיה חיבור כזה זה הוא בעצמו. אם על מנת שאורית סטרוק תקבל מקום לפני נציג עוצמה יהודית ברשימה הוא מוכן למנוע חיבור בימין ולסכן את שלטון הימין, אזי האגו עליו הוא מדבר נמצא אצלו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.