בהוראת הגר”ש אוירבך: הפלג חוזרים מחר להפגין

בעקבות המשך המעצרים: מחאת ענק תתקיים מחר (א) בירושלים, בשעה 15:30, בצומת הרחובות שרי ישראל – יפו

הועדה להצלת עולם התורה של הפלג הירושלמי פרסמה הודעה בה נכתב כי בעקבות הוראתו הנחרצת של ראש הישיבה הגאון הגדול רבי שמואל אוירבך שליט”א – למחות על כבוד התורה שהושפל עד עפר במאסרם של 12 אסירי עולם התורה לתקופות ממושכות, יצאו מחר אנשי הפלג לרחובה של עיר בכדי למחות על מעצרם.

בשבוע שעבר,נעצרו מאות, ו-4 אסירי עולם התורה נוספים הועברו לידי רשויות הצבא.

בשעה האחרונה נכנסו אנשי הוועדה להצלת עולם התורה למעונו של ראש הישיבה, ושמעו ממנו על החובה להמשיך למחות ולצאת לרחובה של עיר : גזירת הגיוס פוגעת בכל עיקרי היהדות, לכן חובה על כל אחד ואחד מהציבור החרדי לצאת ולמחות בכל כוחו כנגד הגזירה

מחאת ענק תתקיים מחר (א) בירושלים, בשעה 15:30, בצומת הרחובות שרי ישראל – יפו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פעילי דגל התורה המנסיונים מזרע עמלק, מתנדבים היום במשטרה הכפרני במטרה ל"הפריע" לפלג הירושלמי הלוחמים מלחמת ד' בעמלק מדור דור, ובכל זאת המחאה נגדהגיוס יתקיים היום יום ראשון בצהרים. חז"ל אמרו עליהם "והעיקר לא לפחד כלל" וְהַכְּלָל וְהָעִקָּר שֶׁלּא יִתְפַּחֵד כְּלָל בפרט לא לפחד מבריוני דגל התורה הדגל של המשומד גפני. תורה הקדושה התחנני בבקשה פני צור נערץ בקדושה שאנשי העמלקים של המשומד והמסיונר גפני {שלא מתפטר מכנסת המינים בעד חילול שבת קודש} לא יצליחו להפריע למחאה של שם שמים, ולא יצליחו לחלל שם שמים, ושהקב"ה יתן כח לצדיקי ולקדושי אנשי הפלג למחות על חידוש גזירת השמד של "גפני", ולקדש שם שמים ברבים. ובזכותם של הפלג נזכה לגאולה במהרה בימינו אמן ואמן.

  פעילי דגל התורה מזרע עמלק, מתנדבים היום במשטרה הכפרני במטרה ל”הפריע” לפלג הירושלמי הלוחמים מלחמת ד’ בעמלק מדור דור, ובכל זאת המחאה נגדהגיוס יתקיים היום יום ראשון בצהרים. חז”ל אמרו עליהם “והעיקר לא לפחד כלל” וְהַכְּלָל וְהָעִקָּר שֶׁלּא יִתְפַּחֵד כְּלָל בפרט לא לפחד מבריוני דגל התורה הדגל של המשומד גפני.

  תורה הקדושה התחנני בבקשה פני צור נערץ בקדושה שאנשי העמלקים של המשומד והמסיונר גפני {שלא מתפטר מכנסת המינים בעד חילול שבת קודש} לא יצליחו להפריע למחאה של שם שמים, ולא יצליחו לחלל שם שמים, ושהקב”ה יתן כח לצדיקי ולקדושי אנשי הפלג למחות על חידוש גזירת השמד של “גפני”, ולקדש שם שמים ברבים. ובזכותם של הפלג נזכה לגאולה במהרה בימינו אמן ואמן.

  אני מתחנן לקב"ה .... .... ..... ..... ... ...... .. .. . . . . . . |
  הגב
 2. הקיצונים מרבים למחות ולהפגין כנגד 'ועד הישיבות', בטענה שהוועד פשרני מדי בנושא גיוס בני הישיבות לצה"ל, ובפרט המזכיר של ועד שמד הישיבות, הרשע העמלקי אשר קליין, מדובר בבן אדם שתועד מכה מכות רצח אנשים ושופך עליהם חומצה כגי להרגם. לא מספיק לו שהוא רוצח נשמות גם רוצה לרצוח ממש. רק תראו את הסירטון שאשר קלין התקיף באקונומיקה ומכות רצח כמו בגרמניה עם מקל גדול לעומת צעקות ובכיות. אשר קליין תקפו באלימות פראית כשהוא שופך על פניו ועיניו מיכל אקנומיקה, וממשיך להפליא בו מכות אכזריות בכל חלקי גופו, כשכל עוברי האורח נחרדים ונחלצים לעזרתו בקריאות 'הצילו' עד שכוחות ההצלה פינו את הפצוע התלמיד חכם הגדול לבית חולים. וההוראה לשיטת כל גדולי ישראל היא - שלא להתייצב בלשכות הגיוס. גם הגיע הזמן לטפל בועד הישיבות שהוקם ע"י גדו"י ובהמשך משמש לצערינו להתעללות בבני ישיבות במשך שנים האחרונות, רוצחי נפשות ורוצחי גופות רח"ל, ורק אם אין יראת אלקים במקום הזה והרגוני, רח"ל. והיות שכל התשקורת מסתירים את העובדות המצמררות הללו, שאשר קליין הפליא בו מכות אכזריות באגרוף רשע ובמקל, ולא נחה דעתו עד ששפך עליו ועל עיניו אקונומיקה, ובחסדי ד' ניצל מכף אויב ד', אז מן הראוי לעדכן את הציבור למען ישמעו ויראו ויידעו כולם את פניהם האמיתיות של סוכני השמד החצרים ב'ועד הישיבות'. בטור מתואר בהרחבה על שיטת האקונומיקה, כפי שסיפרו חוקרי משטרה, "השיטה נחשבת חלק בלתי נפרד מזירות פשע רבות. ישנם פושעים שמצטיידים בברדסים לראשיהם וכפפות לידיהם, ומבצעים פשע "סטרילי" שאינו מותיר כל עקבות. פושעים אחרים שופכים אקונומיקה על זירת הפשע. האקונומיקה תמחק את טביעות האצבעות ואת שרידי הפשע ותמנע מגורמי אכיפת החוק לגלות את הפשע, או לפחות את מבצעיו". העסקנים מסבירים לכל הנכנסים לועד הישיבות ולשכת הגיוס שעליהם להיזהר לא לשוחח שם עם ציידי הנפשות, ולא לחתום על מסמך של חיול. גם ביציאתם של המתייצבים, הם מבררים אצלם שאכן לא חתמו או לא השתכנעו ח"ו להתגייס לשמז וזימה בפועל. כמו כן, כל מי שנתקל בבעיה מול הצבא, הם לוקחים ממנו פרטים ועוזרים לו להסדיר את מעמדו. הלב עוד לא נרגע מהתמונות המזוויעות שפורסמו לפני מספר שבועות, בהן נראה אחד ממזכירי ועד הישיבות שופך אקונומיקה על אברך יקר שעמד במסי"נ מול משרדי ועד הישיבות ומחה נגד הפשעים הנוראים המתחוללים לנגד השמש, בביטול מעמד בן ישיבה מבני ישיבות וכוללים רבים כל כך, ובשיתוף הפעולה עם גזירת הגיוס. רבים ציינו כי רשעות כזו של הכאה אכזרית במקל ושפיכת אקונומיקה, לא נראתה על ידי אף אחד מציידי הנפשות שהפגינו כנגדם, או בכלל על ידי אף חילוני באחת מהמחאות ברחבי הארץ. וכעת נראה, שמעשה זה של שפיכת האקונומיקה מסמל את כל התנהגותו של ועד הישיבות. אין זאת, אלא שלאחר קול הרעש הגדול מארבעה קצוות הארץ נגד גזירת הגיוס ונגד התנהלות ועד הישיבות, החליטו שם לאמץ את "שיטת האקונומיקה.

  לא אלמן ישראל

  ממש דאגה גדולה לכל עם ישראל ואני הק’ אומר לכם כמו נבואה מהשמים ממש, שיש רק דבר אחד שיכול לעזור למרן שליט”א לרפואה שלמה והיינו אם החכי”ם של יהדות התורה [דגל אגודה ש”ס וכו’] ביחד עם ועד הישיבות שמשתף פעולה עם הצבא יבטלו גזירת גיוס השמד והזימה.

  כפי שסוקר בתקופה האחרונה, הקיצונים מרבים למחות ולהפגין כנגד ‘ועד הישיבות’, בטענה שהוועד פשרני מדי בנושא גיוס בני הישיבות לצה”ל, ובפרט המזכיר של ועד שמד הישיבות, הרשע העמלקי אשר קליין, מדובר בבן אדם שתועד מכה מכות רצח אנשים ושופך עליהם חומצה כגי להרגם. לא מספיק לו שהוא רוצח נשמות גם רוצה לרצוח ממש. רק תראו את הסירטון שאשר קלין התקיף באקונומיקה ומכות רצח כמו בגרמניה עם מקל גדול לעומת צעקות ובכיות. אשר קליין תקפו באלימות פראית כשהוא שופך על פניו ועיניו מיכל אקנומיקה, וממשיך להפליא בו מכות אכזריות בכל חלקי גופו, כשכל עוברי האורח נחרדים ונחלצים לעזרתו בקריאות ‘הצילו’ עד שכוחות ההצלה פינו את הפצוע התלמיד חכם הגדול לבית חולים.

  וההוראה לשיטת כל גדולי ישראל היא – שלא להתייצב בלשכות הגיוס. גם הגיע הזמן לטפל בועד הישיבות שהוקם ע”י גדו”י ובהמשך משמש לצערינו להתעללות בבני ישיבות במשך שנים האחרונות, רוצחי נפשות ורוצחי גופות רח”ל, ורק אם אין יראת אלקים במקום הזה והרגוני, רח”ל. והיות שכל התשקורת מסתירים את העובדות המצמררות הללו, שאשר קליין הפליא בו מכות אכזריות באגרוף רשע ובמקל, ולא נחה דעתו עד ששפך עליו ועל עיניו אקונומיקה, ובחסדי ד’ ניצל מכף אויב ד’, אז מן הראוי לעדכן את הציבור למען ישמעו ויראו ויידעו כולם את פניהם האמיתיות של סוכני השמד החצרים ב’ועד הישיבות’.

  בטור מתואר בהרחבה על שיטת האקונומיקה, כפי שסיפרו חוקרי משטרה, “השיטה נחשבת חלק בלתי נפרד מזירות פשע רבות. ישנם פושעים שמצטיידים בברדסים לראשיהם וכפפות לידיהם, ומבצעים פשע “סטרילי” שאינו מותיר כל עקבות. פושעים אחרים שופכים אקונומיקה על זירת הפשע. האקונומיקה תמחק את טביעות האצבעות ואת שרידי הפשע ותמנע מגורמי אכיפת החוק לגלות את הפשע, או לפחות את מבצעיו”.

  העסקנים מסבירים לכל הנכנסים לועד הישיבות ולשכת הגיוס שעליהם להיזהר לא לשוחח שם עם ציידי הנפשות, ולא לחתום על מסמך של חיול. גם ביציאתם של המתייצבים, הם מבררים אצלם שאכן לא חתמו או לא השתכנעו ח”ו להתגייס לשמז וזימה בפועל. כמו כן, כל מי שנתקל בבעיה מול הצבא, הם לוקחים ממנו פרטים ועוזרים לו להסדיר את מעמדו.

  הלב עוד לא נרגע מהתמונות המזוויעות שפורסמו לפני מספר שבועות, בהן נראה אחד ממזכירי ועד הישיבות שופך אקונומיקה על אברך יקר שעמד במסי”נ מול משרדי ועד הישיבות ומחה נגד הפשעים הנוראים המתחוללים לנגד השמש, בביטול מעמד בן ישיבה מבני ישיבות וכוללים רבים כל כך, ובשיתוף הפעולה עם גזירת הגיוס. רבים ציינו כי רשעות כזו של הכאה אכזרית במקל ושפיכת אקונומיקה, לא נראתה על ידי אף אחד מציידי הנפשות שהפגינו כנגדם, או בכלל על ידי אף חילוני באחת מהמחאות ברחבי הארץ.

  וכעת נראה, שמעשה זה של שפיכת האקונומיקה מסמל את כל התנהגותו של ועד הישיבות. אין זאת, אלא שלאחר קול הרעש הגדול מארבעה קצוות הארץ נגד גזירת הגיוס ונגד התנהלות ועד הישיבות, החליטו שם לאמץ את “שיטת האקונומיקה.

  מכלב? |
  הגב