בהוראת מרן הגר”ש אוירבך: הפלג הירושלמי יחסמו את הצמתים בישראל

בעקבות מעצרם של מספר בחורים חרדים, הפלג הירושלמי והקנאים חוזרים לרחובות: בהוראתו של מרן הגר”ש אוירבך נקראים הציבור לצאת ולמחות בריכוזים החרדים על מעצרו של בחור הישיבה.

בעקבות מעצרם של מספר בחורים  חרדים, הפלג הירושלמי והקנאים חוזרים לרחובות: בהוראתו של מרן הגר”ש אוירבך נקראים הציבור לצאת ולמחות בריכוזים החרדים  על מעצרו של בחור הישיבה.
 בכרוזים שהופצו ברחובות ירושלים נקרא הציבור למחות כנגד מעצר בחור הישיבה מישיבת קמניץ, “גבורי חיל מוסרי הנפש נתונים למשיסה ואנו לא נחשה!! על פי הוראת מרן רה”י שליטא נצא למחות על מעצר בחור הישיבה על ידי שלטון הרשע הציוני!!”.

בשעה 19:15  יחלו הפגנות בירושלים – בצומת בר אילן. בקריית ספר – צומת שילת. בית שמש-  פינת רחוב הרצוג.

במשטרה הודיעו כי ינקטו ביד תקיפה וקשה כלפי כל מפירי סדר, במשטרה קוראים לציבור המפגינים לנהוג באיפוק ולהישמע להוראות השוטרים

כפי שדיווחנו, תלמיד  ישיבת קמניץ הבחור אברהם שטרן נעצר ביום רביעי האחרון לאחר שלא התייצב ללשכת הגיוס כהוראת מרן רה״י הגר״ש אוירבך, ביום שישי הובא הבחור לפני שופט שגזר עליו עשרה ימים בכלא הצבאי בצריפין (כלא 4).

תלמיד הישיבה הגיע לתחנת המשטרה לפי בקשת הוריו לצורך הגשת תלונה נגד אדם שהציק למשפחתו, אך כשהתבקש להציג את פרטיו נעצר באופן מיידי לאחר שהופיע בפני השוטרים כי הבחור עריק לאחר שלא התייצב ללשכת הגיוס.
מרן רה״י הגר״ש אוירבך שוחח ביום שישי עם הבחור בטלפון הכלא הצבאי בו שוהה הבחור ועודדו וחיזקו, הגר״ש אף בירכו בשלל ברכות ואיחולים על עמידתו האיתנה נגד גזירת הגיוס.
תמליל שיחת הטלפון המלא:  “זאלסט זיך נישט פארלירן דארט ח”ו”. רה”י שליט”א אמר לבחור הנרגש: “שהקב”ה יעזור ושתהיה סיעתא דשמיא, שתתחזק ושתשתחרר מהר בעזרת ד’ ושתזכה לעסוק בתורה עם סיעתא דשמיא. ברכה והצלחה מרובה מאוד עד בלי די בכל המובנים, בכל מכל כל. תזכה לסיעתא דשמיא גדולה ותתחזק להמשיך בדרך הקודש”.
ראש הישיבה הורה לצאת ולמחות על מעצר הבחור העריק ברחבי הארץ, והמונים צפויים לצאת היום לרחובות הערים ולהפגין על מעצר בן הישיבה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.