בהתנדבות: הכוורת הפוליטית של אלי ישי(וידאו)

על אף המהלומה שספג בבחירות, ישי נערך לבחריות הבאות. בתפריט: עבודת מטה, סיורי שטח, הודעות לתקשורת וחיבורים פוליטיים {“מאמינים בדרך”}

על אף המהלומה שספג בבחירות, ישי נערך לבחריות הבאות. בתפריט: עבודת מטה, סיורי שטח, הודעות לתקשורת וחיבורים פוליטיים. כתב הערוץ הראשון, איציק הלפרין, תיעד את סדר יומו ומטהו של ישי. צפו

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=FMcig8oPExc&w=560&h=315]

כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו כי לאחר נתק שנמשך ביניהם מאז הבחירות האחרונות, ממידע שהגיע ל’קוקר’ עולה כי יו”ר תנועת יחד, השר לשעבר אלי ישי, הגיע אמש למעונו של חבר מועצת חכמי התורה של ש”ס, הגאון רבי שמעון בעדני שליט”א.

על מה שוחחו השניים בפגישה ביניהם? על כך לא נמסר מידע. מה שכן ידוע זה שהשנים שהו זמן רב בחדרו של הגר”ש ושוחחו ביחידות. מלשכתו של אלי ישי הכחישו את קיום הפגישה.

כזכור, בזמן הבחירות נוצר מתח בין השניים כאשר הרב בעדני תמך בש”ס וביושב ראש המפלגה השר אריה דרעי ולא באלי ישי יו”ר מפלגת יחד.

צפו במכתב שפרסם הגר”ש בעדני נגד ישי

ללא-שם4

הרב בעדני דיבר בכנס בחירות בעיר בית שמש ובדבריו התייחס הגר”ש לאותם המתלבטים להצביע ש”ס וזעק בכאב, “לא להתבלבל, המטרה של ש”ס לא כסאות, המטרה להגדיל תורה, אסור לנו להתבלבל ממפלגות אחרות שמנסים להשתמש בשמו של מרן זיע”א”,

הוא אף תקף את אלי ישי אישית: “גם כשהיה אצלי בקשתי ממנו לא לפגוע בש”ס  ועכשיו אני רואה שהוא פוגע, אני כועס על מעשיו זה לא מה שהוא סיכם איתי, כנראה שהכסא חשוב לו יותר מהכל ובשביל הכבוד הזה להגיע לכסא כל האמצעים כשרים”, אמר הגר”ש בכאב גדול.

“ברוך ה’ יש אצלנו אחדות מלאה, הרב אריה דרעי כפוף למועצת חכמי התורה, היא מינתה אותו והוא עושה הכל לפי מה שמועצת חכמי התורה מורה לו” הבהיר הגר”ש.

 

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלי ישי אציל ומכובד ולא כדרעי השפל שמשתמש ברבנים לצורכו וזורק אותם לחקירות

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. אוהבים את אלי ישי ומצפים לבחירות הפעם קץ 7 שס 0

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב