בחמאס מגיבים לליברמן: “קודמייך איימו וכולם מתים”

לאחר ששר הביטחון אביגדור ליברמן העניק ראיון לעיתון אל קודס, ואיים כי המלחמה הבאה בעזה תהיה האחרונה, בחמאס מגיבים לליברמן “כל שרי הביטחון הקודמים איימו עלינו לפניו וכולם מתים”, אמר בכיר הארגון פתחי חמאד. צפו

לאחר ששר הביטחון אביגדור ליברמן העניק ראיון  לעיתון אל קודס, ואיים כי המלחמה הבאה בעזה תהיה האחרונה, בחמאס מגיבים לליברמן “כל שרי הביטחון הקודמים איימו עלינו לפניו וכולם מתים”, אמר בכיר הארגון פתחי חמאד. “אנחנו לא פוחדים”.

צפו בוידאו – באדיבות רשת

ברשתות החברתיות פתחו פלסטינים במתקפה נגד העיתון אל קודס היוצא לאור במזרח ירושלים, שלטענתם “נתן במה לסמל הכיבוש”.

ליברמן שב והביע תמיכה נחרצת בחילופי שטחים ואמר: “ישראל אינה זקוקה לאום אל פחם, אם הם רואים עצמם כפלסטינים אז שיהיו חלק מהמדינה הפלסטינית”.

תושב אום אל פאחם, אחמד מחאמיד, מורה לאזרחות וחוקר מיעוטים, אמר כי “הדיון עצמו על האזרחות הוא הפרה בוטה של הסכם החלטת החלוקה שמדינת ישראל חתמה עליו, והוא הוזכר כמובן במגילת העצמאות בה התחייבה ממשלת ישראל במועצת העם לקיים ולהגשים את כל הסעיפים שמתייחסים, כמובן, למעמדם של האזרחים הערבים הפלסטינים במדינת ישראל”.

במהלך הריאיון התייחס ליברמן למתיחות ברצועת עזה והבהיר כי ישראל תהיה מוכנה לפעול להסרת המצור בתמורה להפסקת האלימות.

“אם חמאס יפסיק לחפור מנהרות ולירות רקטות – אנחנו נהיה הראשונים להשקיע בנמל ימי, בשדה תעופה ובאזור תעשייה ברצועת עזה”, אמר ליברמן. לדבריו, שינוי קו של ארגון הטרור השולט ברצועה יוביל את ישראל לסייע בשיקום עזה.

על החמאס אמר ליברמן,”לישראל אין שום כוונה לכבוש מחדש את רצועת עזה”, אמר ליברמן, “אך אם מנהיגי חמאס יכפו מלחמה – זו תהיה המלחמה האחרונה שלהם. ישראל תחסל סופית את שלטונם”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.