ביטוח בריאות לטיול בחו”ל

ביטוח בריאות לחו”ל, המכונה גם ביטוח נסיעות, נועד כדי להבטיח שנוכל להתמודד בקלות עם כל צרה שלא תבוא

יציאה לחופשה בחו”ל מלווה התרגשות וציפייה, ככלות הכול מדובר בפינוק שאנו מרשים לעצמנו, חוויה שכולה הנאה, יציאה מרעננת מן השגרה וטעימה ממחוזות שונים רוויי אטרקציות קסומות, תרבות מסקרנת ועוד.
אין ספק שטיול לחו”ל הוא דבר מבורך אולם כמעט כל מי שיוצאים לטיול כזה מעידים על עצמם כי לצד רגשות הסיפוק והכיף קיימים גם חששות מסוימים. אין פלא, הרי אם ניתקל בבעיות בעת שאנו שוהים הרחק מהבית יהיה לנו קשה יותר להתמודד עימן.
רובם המוחלט של המטיילים הישראלים בחו”ל (מכל הסוגים והמינים, משפחות, תרמילאים, מי שיוצאים בטיול מאורגן, גמלאים שזמנם בידם וכו’) נוסעים וחוזרים בשלום ומבלי שיופתעו ממצב מאתגר כזה או אחר. יש הגיון בריא מאחורי האמרה “תחשוב טוב, יהיה טוב” אולם רק משום שהסיכוי לתקלות קטן אין זה אומר שננהג בחוכמה אם נתעלם ממנו לחלוטין.
ביטוח בריאות לחו”ל, המכונה גם ביטוח נסיעות, נועד כדי להבטיח שנוכל להתמודד בקלות עם כל צרה שלא תבוא. “רכישת פוליסות ביטוח נסיעות לחו”ל” שמתאימה בדיוק לצרכיכם תאפשר לכם לטייל בראש שקט מתוך ידיעה שיש באמתחתכם פיתרון מן המוכן למצבים בהם מי מכם יזדקק לטיפול רפואי דווקא במהלך הטיול.

הכירו את הצרכים שלכם ובחרו ביטוח בריאות לחו”ל העונה בדיוק עליהם
יש היצע גדול למדי של פוליסות ביטוח נסיעות, חשוב מאוד לבחור כזו המבטיחה מענה למצבים בעייתיים שאתם עלולים, אמנם בהסתברות נמוכה מאוד, למצוא עצמכם נדרשים להתמודד עימם. אך טבעי הוא שצרכיו של תרמילאי היוצא לטיול ארוך בדרום אמריקה שונים מאוד משל משפחה בת חמש נפשות המתכננת חופשה במערב אירופה או ארה”ב. ככל שמחוז חפצנו נחשב אזור מפותח פחות כך עלינו להבטיח שגם אם נחלה או ניפצע דווקא שם מובטח לנו טיפול רפואי איכותי ואפילו פינוי רפואי מוטס במקרה הצורך.

חשוב לקחת בחשבון שגם אם אנו מתכננים לטייל בארץ בה מערכת בריאות מתקדמת ייתכן ונתקשה לקבל שם טיפול רפואי טוב ולו בגלל שללא ביטוח נידרש לשלם עבורו מכיסנו. היות ואזרחי ישראל כולם חברים בקופת חולים כזו או אחרת אנו נהנים בארץ מטיפול רפואי כמעט חינם, בחו”ל אם נצטרך לשלם עבור התערבות רפואית (גם כזו המוענקת במצב חירום והתשלום עבורה נידרש רק בהמשך), ימי אשפוז, תרופות, בדיקות וכד’ נגלה שמדובר בעלויות של עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים.
פוליסות גמישות וכרטיס חכם
בעבר, מרגע שבחרנו פוליסת ביטוח בריאות לחו”ל יכולנו לצפות לקבל רק מה שמגיע לנו לפי תנאי הפוליסה. כיום אין הכרח להסתפק בפוליסה קבועה שאין לנו דרך לעדכן אם אנו מוצאים שיש מקום לכך. פוליסת ביטוח גמישות מאפשרות לנו להוסיף ולגרוע מהן עלפי צרכים משתנים, למשל אם אנו משנים את מועד החזרה (מאריכים או מקצרים את הטיול) או בוחרים לעסוק בפעילות שלא הייתה כלולה בתנאי הפוליסה המקוריים (לצאת לטרק רגלי למקום מרוחק או לנסות כוחנו בסוג כלשהו של ספורט אתגרי) פוליסה גמישה מאפשרת לנו לשנות תנאיה בהתאם כך שתמיד נזכה לכיסוי המעניק מענה לכל מצב בעייתי רלוונטי.
מי שבוחרים פוליסת ביטוח בריאות לחו”ל מן הסוג בו הם מקבלים לידם כרטיס חכם יכולים לערוך בקלות שינויים בתנאי הפוליסה וכן להיות סמוכים ובטוחים שיכולו לשלם עבור שירותים רפואיים אם וכאשר יזדקקו לכאלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.