בישראל ביתנו מאשימים: “ביבי יקדם את רון קובי אחרי הבחירות”

יממה לאחר שרון קובי לא הצליח להעביר את תקציב את עיריית טבריה ובכך שלח את העיר לידיים של הועדה הקרואה, ח”כ עודד פורר מישראל ביתנו תוקף את ראש העיר שכבר הודיע על הקמת מפלגה שתתחרה בישראל ביתנו

יממה לאחר שרון קובי לא הצליח להעביר את תקציב את עיריית טבריה ובכך שלח את העיר לידיים של הועדה הקרואה, ח”כ עודד פורר מישראל ביתנו תוקף את ראש העיר שכבר הודיע על הקמת מפלגה שתתחרה בישראל ביתנו

בפוסט שכתב בדף הפייסבוק תוקף פורר את קובי, “7 חודשים, זה הזמן שלקח לרון קובי להעביר את השליטה בעיר טבריה לחרדי”, הוא האשים .

פורר ממשיך ולועג לקובי: “האיש חייב לתת הסבר לתושבי העיר על מעשיו, בראש ובראשונה על כשלונו להקים קואליציה ולהעביר תקציב, כיצד בתקופה כל כך קצרה דרדר את מערכת החינוך בעיר, הביא להזנחה פושעת וללכלוך ברחובות וגרם לשיתוק מוחלט של העיריה, בהתנהלות מתנשאת ופוגענית כלפי חברי מועצת העיר.

פורר כותב עוד כי בישיבת מועצת העיר אתמול ראינו את גודל הפארסה. “כל חברי מועצת העיר, מלבד סיעתו של קובי, הצביעו נגדו. לא רק חברי מועצה חרדים, אלא גם חילונים ועצמאיים כאחד”.

פורר האשים את נתניהו בכך שהריץ את מפלגתו של קובי, “נראה שראש הממשלה נתניהו היסטרי עד כדי כך שישנו חשש שהוא מוכן אפילו לעבור על החוק ולהריץ מועמדי קש דוגמת קובי”.

“לכן”, כותב פורר ומפנה שורה של תהיות, “אני מנצל את הבמה ופונה לראש הממשלה: אתה חייב לתת תשובות ברורות לתושבי טבריה ולאזרחי מדינת ישראל:

האם נפגשת עם רון קובי בביתך בקיסריה?

האם נפגשת עם רון קובי לפני כשבועיים במעון הרשמי בבלפור?

האם דנתם בהקמת רשימה לכנסת על מנת לפגוע במפלגת “ישראל ביתנו”?

האם הבטחת לו להביא אנשי עסקים ותורמים לצורך מימון הרשימה?

האם ביקשת ממנו “לגנוב” את סיסמת “ישראל ביתנו” מהבחירות האחרונות “ימין חילוני” בתור שם רשימתו לכנסת?

לסיכום כותב פורר: “ראש הממשלה בנימין נתניהו ורון קובי יודעים שאין לו שום סיכוי להבחר לכנסת. השאלה המשמעותית ביותר היא האם ראש הממשלה הבטיח לו, בתמורה להתמודדותו, תפקיד לאחר הבחירות? או שאולי הבטיח לו שיפעיל לחץ על שר הפנים, אריה דרעי, כדי שזה יימנע מלהפעיל את סמכותו וימנע את פיטוריו של קובי מתפקיד ראש העיר?”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.