בליל הבחירות: עירבוביה במטה ליאון

עירבוביה ופריצות שימשו תפאורה למסיבת הניצחון של ראש העיר ירושלים הנבחר משה ליאון בתלפיות. גורמים בדגל טוענים: “בחורי דגל לא חגגו שם, רק פעילי שס חגגו שם” – צפו

עירבוביה ופריצות שימשו תפאורה למסיבת הניצחון של ראש העיר ירושלים הנבחר משה ליאון בתלפיות. באולם שהו פעילים ופעילות חילוניות ממטה ליאון שפעלו למענו במהלך החודשים האחרונים לצד פעילים חרדים, עם היוודע התוצאות פצחו נערות ליאון בריקוד סוער אל מול בחורי הישיבות שעמדו והביטו בריקודים.

בשלב מסוים, העיתונאי אבישי בן חיים החל לתעד את המקרה, אך מנחה האירוע מנחם טוקר, החל קורא לאבישי לחדול ואף קרא לבחורי הישיבות ללכת שמאלה.

גם כאשר הזכיר ליאון את רעייתו סתווית, החלו בחורי הישיבות לשיר לה “אשת חיל” – מעשה שעורר דיון ברשתות החברתיות.

גורמים בדגל התורה מתנערים מאותם בחורי ישיבה וטוענים כי הם כלל לא שייכים לתנועה אלא לפעילי שס שחגגו במטה של ליאון. “היתה הוראה מפורשת לבחורים שלא לחגוג עם ליאון בתלפיות. בחורי דגל התורה חגגו מתוך טהרה ואף אשה לא נכחה בגבעת שאול” מזכיר אותו גורם.

יש לציין כי גם ביקורת רבה הוטחה ברשתות החברתיות כלפי בחורי הישיבה שרקדו עם עינת קליש בניצחונה המוחץ על יהב, גם שם דאגו מספר פעילים להשתיק את אותם בחורים.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דגל זה תגובה מטונפת

  וכך עושים לשותפים???
  אה הבעיות זה ש”ס?????????

  רק אמת! |
  הגב
 2. למעשה דגל ושס עשו את טעות חייהם בבחירות

  הברית בין אגודת ישראל לדגל התורה למעשה הסתיימה, אגודת ישראל יכולה ללכת בבחירות לכנסת עם בני תורה ועם אלי ישי ולקבל מספר יפה של מנדטים, דרעי יצטרך לראות בכנסת את שנוא נפשו אלי ישי, וגפני יצטרך לראות בכנסת את נציג בני תורה. זה נכון שהיה לדגל-שס ניצחון נקודתי בבחירות אבל מבחינה מערכתית הם הפסידו.

  ישראל |
  הגב
 3. מוכיח כי יש לנו עסק עם ילדים קטנים או עם מושחתים עד היסוד כמו בסדום. במקום חילול השם אין חולקין כבוד!!!

  היאומן האוכל נבילות וטרפות ביום הכפורים אביגדור ליברמן שר”י, ומרן הגאון ר’ חיים קנייבסקי שליט”א כותבים יחד ספר תורה – היאומן?

  לא בחינם הם עשו הכל שלא יצלמו שם ברחוב רשב”ם, סגרו את הדלתות בפני הצלמים הזהירו שחלילה לא יעשו שם תמונות כאשר אין כמעט מפגש הכי טפשי שלא יהיו מהם תמונות אבל הפעם בשביל לצלם את אביגדור ליברמן בבית ר’ חיים קנייבסקי יכולת רק מבחוץ כאשר הוא עולה במדרגות, בתוך הבית לצד ספרי התורה כאשר אביגדור ליברמן ור’ חיים קנייבסקי כותבים אותיות בספר תורה את זה לא איפשרו. היו שם הרבה מאוד מן המקורבים והחברים של הצדדים כמו יענקושי שר”י ומי שנדהם מן המחזה אמר לנו לפני שעה קלה, כי מה שחזו עיניו הוא לא היה מאמין לולא ראה זאת.

  טיפש אחד בשם רובינשטיין מזכיר מועצת גדולי התורה של הליטאים הציג את הרודף אדון ליברמן, ואמר לר’ חיים כי אינו יודע איזה מצוות הוא מקיים היה זה מספיק להבין כי מדובר בבעל עבירה בעל תאוה “מנובל” שונא ישראל, אנטי הקב”ה וכו’, מי שאינו שומר שבת, ואוכל נבילות וטריפות ביום הכפורים, מפני שאם זה לא היה כך הוא היה אומר כי הוא שומר שבת או מקפיד על הכשר ‘שארית ישראל’ הליטאית וכו’ ולא אמר זאת, הוא לא רצה לעשות מעצמו צחוק, ולמרות שהרמזים היו מספיק ברורים ר’ חיים קנייבסקי ברכו בברכה והצלחה.

  אני יודע שהלמדנים יאמרו לי כי אין כל ערך לכתיבת האותיות מפני שכל עוד שלא כתבו את האות האחרונה עדיין אין זה ספר תורה ככה טענו בשעתו המזרחי שכתבו ספרי תורה יחד עם הציונים דאז, מה שבטוח, אם לא היינו בעידן פוליטי מטורף של להכשיר את האיסורים דבר כזה לא יכל לקרות.

  משהו חולה ומסריח חזק מאוד בבית ר’ חיים קנייבסקי, וקשה לי להאמין שאין שם אחד ויחיד שיעצור את המעשים המגונים הללו, אינם מבינים כי הם מזיקים לר’ חיים קניבסקי? שבודאי לא הזמין אותו וגורמים שרבים ישאלו שאלות קשות ויגיעו למסקנות לא הכי טובות לר’ חיים ובני ביתו.

  אכתוב כאן משהוא מזעזע, אם לא הייתי רואה זאת בוידאו לא הייתי מאמין שדבר כזה יכול לקרות, במיוחד כשאביו הסטייפלר זצוק”ל הקפיד שמחלל שבת לא ידרוך בביתו, הבן ר’ חיים מאפשר למחללי שבת לבא אליו? כבר הבאנו בעבר תמונות של מחללי שבת שקיבלו ברכות רק בגלל שלקחו הכשר של שארית ישראל, עד כדי שאפילו בתי מלון על חוף הים המכשילים כל כך הרבה באיסורים חמורים של איסורי כרת וכו’ התקבלו בבית ר’ חיים. ושוב, לא הוא זה שקורה להם, הבן והנכד המיסיונר יענקושי הם מחליטים מי יכנס ובודאי גם כאן, אבל שלא יהיה להם את מינימום שכל להבין שזה לא טוב ל’השקפה’ ולר’ חיים, מוכיח כי יש לנו עסק עם ילדים קטנים או עם מושחתים עד היסוד.

  שומו שמים! במקום חילול השם אין חולקין כבוד!!!!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. כאילו במטה ברקוביץ היה ניפרד

  מלא חסידים עם נשים היו שם ימים שלמים וגם באותו ערב רק שלא רקדו כי לא ניצחו

  מימי |
  הגב
 5. תעשו קלאוז אפ לבדוק בדיוק מי שחגג שם

  שנוח להם זה הם שלא נוח זה שס.. זה גם שס..
  אולי הבחורות זה של דגל והבחורים זה של שס..?
  לא נורא זה בסדר שידוכים לא ייצאו משם.. וכי בחורה מדגל תקח ספרדי.. חחח רק בקלפי.

  מ |
  הגב