בלי בושה: אולמרט הטיף לנתניהו – “הוא גמר את הקריירה”

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט שריצה שנה וחצי בכלא התראיין הערב (ראשון) ל”שש עם” סיוון רהב מאיר והחל להטיף מוסר לראש הממשלה על שחיתות

בלי בושה: ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט שריצה שנה וחצי בכלא התראיין הערב (ראשון) ל”שש עם” סיוון רהב מאיר והתייחס לראשונה לטענות שהעלו פרקליטיו של נתניהו כי אולמרט לא נחקר בעבר בגין קבלת מתנות של עטי יוקרה. “אנחנו רואים אדם טובע בתוך תהום, הוא מעורר חמלה”, הגדיר אולמרט. ואמר כי נתניהו הולך לכהן אולי עוד כמה חודשים “נתניהו ניסח את ההודעה אישית, מפיץ באופן שיטתי כזבים המעידים על עומק המצוקה שבה הוא נמצא”.

אולמרט הטיף לנתניהו ואמר כי בעת החקירות לא העז להטיף למערכת המשפט, בשלב הזה קטעה אותו סיוון רהב והזכירה לו כי הוא יצא גם יצא נגד הממסד המשפטי.

על הטענה של נתניהו כי הממסד המשפטי רודף אחריו אמר אולמרט: “מדובר בדברי הבל. במשך 3 שנים מתקיימות חקירות, הפרקליטות והמשטרה ניהלו את החקירה בסבלנות הכי גדולה שיש”, תקף אולמרט. “אצלי אחרי 24 שעות הסתערו עליי עם כידונים כדי להביא לעדויות מוקדמות וכדי לפגוע בי בכל דרך אפשרית”.

אולמרט הוסיף: “ראש הממשלה שוקע, ראש הממשלה טובע. כשהוא טובע – אז הוא מפיץ שטנה ומפיץ זוהמה לכל עבר”.

אולמרט אף פנה ישירות לנתניהו ואמר: “תתעסק בבעיות שלך, אל תרים את ידך ואל תפתח את פיך על מישהו מבני משפחתי. את ההודעה אתמול לא ניסח עורך דין, ניסח את זה נתניהו אישית. הוא באופן שיטתי מפיץ את הכזבים האלה נגדי ונגד בני משפחתי. כל פעם ממציא משהו חדש. אלה דברים בלתי נסבלים שרק מעידים על עומק המצוקה שבה הוא נמצא”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.