בלי תיאום: המקובלים אמרו להורים של מושי את מקום המחבוא

מספר מקובלים נתנו נקודת ציון לאביו של הנער הנעדר משה קליינרמן ממודיעין עילית. ההורים פרסמו אמש קריאה לציבור לקחת חלק באמצי החיפוש

מספר מקובלים נתנו נקודת ציון לאביו של הנער הנעדר משה קליינרמן ממודיעין עילית. המקובלים קלעו בדיוק לאותו מקום, שלטענתם הוא נמצא – מעלות תרשיחא.

בעקבות כך יצאו אתמול מספר אברכים יחד עם מדריכי טיולים ממודיעין עילית לחפש את הנער במעלות תרשיחא. עד כה לא מצאו שום קצה חוט.

מיכאל בן ארי כתב בתגובה: “הזדמנות פז להעמיד את ׳המקובלים׳ האלו, במבחן. אם הנצ יתברר כנכון, יקבלו מעמד של נביאים. אם מדובר בהזייה, יקבלו מעמד של נביאי שקר. ויצטרכו להסתובב עם שלט כזה, כל ימיהם. נמאס מהשרלטנות!”.

אתמול פורסם תיעוד של ההורים מתחננים לציבור להשתתף במסע החיפושים אחר בנם.

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”iw” dir=”rtl”>לפני כחודשיים כשביקשו ממני לבוא לצלם את ההורים, האם סירבה לדבר מול מצלמה ודיברה מאחורי הוילון. השבוע לאחר שכלו כל הקיצין, הוא קיבלה היתר מרב במודיעין עילית לדבר מול המצלמות כדי שסוף סוף המשטרה תתעורר ותעשה כל מאמץ לאיתור בנה הבכור. אם פועם בכם לב שתפו את הסרטון בכל מקום. <a href=”https://t.co/fnoVrVI5Pf”>pic.twitter.com/fnoVrVI5Pf</a></p>&mdash; מנחם קולדצקי (@nbjovsr88) <a href=”https://twitter.com/nbjovsr88/status/1536346220477591552?ref_src=twsrc%5Etfw”>June 13, 2022</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.