במנגנון ממוחשב ומתקדם: ש”ס משיקה מחדש את “הלשכה לפניות הציבור”

בש”ס לא שוקטים על השמרים, ולמרות תקופת אי הוודאות הפוליטית החליט יו”ר התנועה הרב אריה דרעי לקדם מיידית את הקמת הלשכה לפניות הציבור של התנועה במתכונת מתקדמת. מדובר במנגנון ממוחשב ומשוכלל הקיים בש”ס אשר הוכח בהצלחה במערכות הבחירות האחרונות, בו מצויים כלל נציגי ש”ס בממשלה, בכנסת וברשויות המקומיות.

מדובר בכוח עזר אדיר לציבור בשורה רחבה של נושאים ובעיות, כמו בריאות, ביטוח לאומי, ארנונה, שלטונות הצבא ועוד ועוד, כאשר בקצה השני של הטלפון ניצבים מאות נציגים יעילים ומנוסים החדורים רצון ואפשרות לסייע. מוקד הפניות החדש של ש”ס יידע לנתב כל פניה שהתקבלה אל הנציג המתאים לה לפי נושא הפניה, ואף נהל מעקב צמוד אחר כל פניה ואופן טיפולה. שום פניה לא תלך לאיבוד. זהו למעשה מוקד פניות הציבור החדשני והמתקדם ביותר הקיים בארץ, וש”ס גאה להיות המובילה גם בתחום זה.

בישיבה שקיים היום יו”ר ש”ס הרב דרעי עם מנכ”ל ש”ס הרב חיים ביטון הוחלט על הקמת הלשכה לפניות הציבור באופן מיידי. על ניהול הלשכה הופקד הרב יעקב דרעי אשר צבר ניסיון רב בנושא פניות הציבור, ויחד עם צוות מיוחד יתפעל את המערך הגדול כדי למקסם את השירות והסיוע לכל פונה.

יו”ר ש”ס הרב אריה דרעי אמר: “עם החזרה לשגרה לאחר החגים כאשר הציבור חוזר לעבודתו לענייניו, אני שמח להשיק מחדש את הלשכה לפניות הציבור של ש”ס במהדורה מתקדמת, מתוך מטרה לייעל את השירות ולוודא שכל פניה תגיע לייעודה ולא תיפול בין הכיסאות. ש”ס חרתה על דגלה את נושא העזרה הפרטנית וטיפול במצוקות היומיום של הציבור, ואני מתכוון לפקח מקרוב אחר תפקוד הלשכה וטיפול נציגנו בפניות הרבות. אני קורא לציבור לפנות אל מספרי המוקד בכל נושא ועניין ואנחנו נשתדל לעשות את המיטב בכדי לסייע. חורף בריא”.

הרב יעקב דרעי אמר: “אני מודה על האימון והזכות שנפלה בחלקי לעמוד בראש הלשכה לפניות הציבור שהיא בעיניי לב ליבה של השליחות למען הכלל. כפי שיו”ר התנועה התווה לנו, מטרתנו להיות כתובת נאמנה ואוזן קשבת לכל אדם המבקש עזרה וסיוע מול המערכות הביורוקרטיות ולחבר אותו אל האיש הנכון האמון על התחום. נעשה הכל שכל פניה תטופל ובעזרת ה’ נעשה ונצליח”.

טלפון הלשכה לפניות הציבור: 1800-888-444

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אדם אחד החליק על עגבניה. בא מכלוף והרימו. לאחר שנרגע אותו אדם, אמר לדרעי: מה תבקש ואעשה לך? ענה לו דרעי: תצביע לי בבחירות. אמר האיש: כבודו. החלקתי על עגבניה לא על השכל....

  מכלוף נבלה סמולני נתעב ימח שמו וזכרו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בדיחה. למה אתם לא כותבים שזה הבן של אריה דרעי?

  יענקי דרעי מודה על האימון והזכות שנפלה בחלקו (עי אביו)

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב