במשטרה מזהירים: עומסים כבדים בב”ב

בעקבות הודעות הפלג הירושלמי בדבר כוונתם לקיים היום הפגנות. “החל מהשעה 16:00, צפויים עומסי תנועה בציר ז’בוטינסקי מאבא הלל ועד מחלף גהה”, נמסר מהמשטרה

במשטרה מזהירים את ציבור הנהגים בעקבות הודעות הפלג הירושלמי בדבר כוונתם לקיים היום הפגנות. “החל מהשעה 16:00, צפויים עומסי תנועה בציר ז’בוטינסקי מאבא הלל ועד מחלף גהה”, נמסר מהמשטרה.

“ציבור הנהגים מתבקש להמנע מלהגיע לאזור, להתעדכן במוקד המידע 110 של משטרת ישראל ולעשות שימוש באפליקציית waze”, הוסיפו במשטרה.

היום אחר הצהרים, בשעה 16:30, תתקיים הפגנת ‘הפלג הירושלמי’ בבני ברק, זאת בעקבות החלטת בית המשפט להחמיר בגזר דינו של האסיר העריק מאיר בורדיאנסקי.

אתמול התכנסו בשעה האחרונה חברי הוועדה להצלת עולם התורה בבתיהם של הרבנים חברי מועצת גדולי התורה של הפלג, ושמעו מהם את ההוראה: “להחריף את המאבק”.

ואכן היום (חמישי) יתכנסו אנשי הפלג הירושלמי למחאה המונית בבני ברק, בשעה 16:30 במוקדים שיפורסמו בהמשך.

מהוועדה להצלת עולם התורה נמסר: “כל ניסיון לשבור את רוחינו יתקל שוב ושוב בחומה עיקשת של רבבות גיבורי החיל שיעמדו מנגד ויזעקו סרה נגד המגמות הפשרניות מבית ומחוץ. השופט, קודם גזר הדין הסביר את החמרת הענישה בכך שהסירוב להתייצב בלשכות הגיוס פוגע בשילוב החרדים בצה”ל, נוכיח לכל מי שחפץ – כי נמשיך בכל הכוח לפגוע באותו שילוב נוראי, כהוראת גדולי ישראל בכל הדורות”.

בפרקליטות הצבאית דרשו אתמול לבטל את הפסיקה הקודמת שנתנה 20 ימי כלא, ולהשית על האסיר מאיר בורדיאנסקי מעל 100 ימים בכלא הצבאי.

למרות ניסיונות חוזרים ונישנים מצד השופטים – לכפות הסדר נורמלי, התעקשה הפרקליטות שלא לקבל הסדר כל שהוא.

בית המשפט לערעורים לא קיבל את עמדתה הנחרצת של הפרקליטות, אך החמיר בעונש, פסק על בורדיאנסקי 45 יום בכלא הצבאי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.