בנט מאיים על איראן: “הדבר הזה נגמר”

ראש הממשלה, נפתלי בנט, יוצא במסר חריף כלפי איראן במסגרת סיור בפיקוד’ צפון: “לשבת בשלווה בטהראן ולהצית משם את כל המזרח התיכון – הדבר הזה נגמר” , צפו

ראש הממשלה, נפתלי בנט, יוצא במסר חריף כלפי איראן במסגרת סיור בפיקוד’ צפון: “לשבת בשלווה בטהראן ולהצית משם את כל המזרח התיכון – הדבר הזה נגמר” , אמר בנט בתגובה לתקיפה האונייה הישראלית.

בנט אמר עוד בפיקוד צפון כי “למרבה הצער, נציג של האיחוד האירופי מתכוון להשתתף בטקס ההשבעה של הנשיא האיראני החדש, ראיסי. ראיסי הוא הנשיא האיראני הכי קיצוני עד כה, והתחרות קשה. אני קורא מפה לאיחוד האירופי – אי אפשר לדבר על זכויות אדם ובמקביל לתת כבוד לרוצח, תליין, שחיסל מאות מתנגדי משטר.”

ראש הממשלה שיגר מסר לטהרן ואמר מול ראשי הצבא שהתלוו איתו לסיור, איראן יודעת כבר את המחיר שאנחנו גובים, כשמישהו מאיים על ביטחוננו. האיראנים צריכים להבין שאי אפשר לשבת בשלווה בטהראן ולהצית משם את כל המזרח התיכון. הדבר הזה נגמר.”

על תקציב הביטחון אמר בנט “הגידול המשמעותי בתקציב הבטחון, בתקציב צה”ל, שהעברנו רק השבוע – משקף את זה. מול איראן נאומים לא מספיקים – צריך צה”ל חזק ובשביל זה צריך להשקיע הרבה משאבים, ואת זה אנחנו עושים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.