בנט תוקף: “הארץ” בקמפיין הרסני ומתקפה נגד הדבר המקודש ביותר לעם ישראל

נפתלי בנט יוצא היום (שישי) בהתקפה קשה בדף הפיסבוק נגד עיתון הארץ על שלדבריו מוביל קמפיין מוסכן והרסני למחיקת הזהות היהודית של עם ישראל, והוא מניעת עריכת ברית המילה הדבר המקודש ביותר לעם ישראל המסמל את הקשר והברית עם השם יתברך, בעקבות הגיבוי של עיתון ‘הארץ’ על החלטת בג”צ לבטל את הצו של בית הדין הרבני שחייב אם למול את בנה, וכך הוא כותב: קמפיין עיתון הארץ ושות׳ נגד ברית מילה ויהדותה של מדינת ישראל, בחודשים האחרונים מתנהל קמפיין עקבי, מאורגן ומתוזמן למחוק את זהותה היהודי של מדינת ישראל. ארגונים שונים יחד עם עיתון הארץ מובילים את המערכה”.

עוד נכתב בדף: “פעם מאמרים כיצד אין למעשה בסיס היסטורי/ארכאולוגי לקשר בין העם היהודי לארצו. פעם מתקפה נגד ביקורי תלמידים באתרי מורשת יהודית בישראל. ועכשיו, מתקפה מרוכזת על ברית המילה”.

בנט ממשיך: ״זה פרימיטיבי״; ״זה מסוכן ולא אנושי״; ״אפשר להתחבר ליהדות ברוח ולא באמצעות טקסים פגאניים״ ועוד. חברים, מאז בריתו של אברהם אבינו זהו הקשר החזק ביותר המחבר את עם ישראל לבוראו ולעצמו. כבר 3800 שנה. בארץ ישראל, במצרים, בתקופת בית ראשון ושני (לעתים תוך סכנה אדירה מול גזרות), בגולה בצפון אפריקה ובארצות אירופה, באינקוויזיציה, בפרעות, וגם בשואה הנוראה. כן, גם במהלך השואה עצמה המשיכו לקיים זאת, תחת התנאים הבלתי אפשריים. אבותינו ואימותנו התמידו בקיום הברית, והברית שמרה על יהדותנו.

“לא להתבלבל” עוקץ בנט וחושף: “לא חמלה ולא נאורות מניעים קמפיין זה, וממילא איש יעשה בביתו את אשר יחפוץ. רק הרצון לראות מדינת כל אזרחיה מעוקרת מיהדות. שישראל תהא מדינה כעל העמים, כמו שבדיה, הולנד או בלגיה. עיתון הארץ – אין גבול??”.

צילום – אלי קובין

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה אתם מביאים כתבות מהאיש הזה
  הוא לא פחות גרוע מהם
  הוא נלחם נגד התורה ולומדי התורה
  אגב לפני הבחירות הוא שיקר במצח נחושה ואני שמעתי אותו מצהיר ששום תלמיד ישיבה לא ייפגע ולכן רבים הצביעו לו
  האיש גם שקרן וגם נלחם נגד התורה
  מדוע אתם נותנים לו במה?
  הכל מוצדק בשם אליל הרייטינג?

  ירחמיאל |
  הגב