בני ברק: העירייה ניתקה חיבור פיראטי של גז

זמן קצר ביותר לאחר ההודעה שנמסרה להנהלת השיטור העירוני בבני ברק על תלונה בהקשר לחיבור פיראטי של גז בבניין ברחוב הרב הרצוג, בסמוך לתחנה לבריאות המשפחה, בוצע ניתוק החיבור הפיראטי והמיכלים פונו

זמן קצר ביותר לאחר ההודעה שנמסרה להנהלת השיטור העירוני בבני ברק על תלונה בהקשר לחיבור פיראטי של גז בבניין ברחוב הרב הרצוג, בסמוך לתחנה לבריאות המשפחה, בוצע ניתוק החיבור הפיראטי והמיכלים פונו.

לפני ימים אחדים נטען בידיעות שפורסמו בכלי-תקשורת שונים, כי ישנם שני בלוני גז פיראטיים בבניין ברחוב הרב הרצוג, בסמוך לתחנה לבריאות המשפחה בה מטופלים אלפי תינוקות. בעקבות זאת, פנתה אחות בתחנה למוקד העירוני וביקשה לדבריה להסיר את המפגע. בפנייתה לתקשורת היא גם טענה שנציג חברת גז שזומן למקום אישר כי החיבור הוא פיראטי ויש לפעול להסרתו בהקדם.
לצורך ההתמודדות עם הבעיה גוייסה גם יו”ר חטיבת אחיות ציבור בהסתדרות האחיות שגם היא טענה שמדובר בחיבור פיראטי, שעלול להוות סכנה, ועל העירייה לקחת אחריות ולפעול מיידית לסילוק המיכלים.

בתגובה לפניות עיתונאים הבהיר אברהם טננבוים, מזכיר העירייה ודוברה, כי טענת האחות על פנייתה בנושא למוקד העירוני, לפני כחודשיים, לא מופיעה ברישומי המוקד, אך, בד בבד, עם פניית העיתונאים פנה אברהם טננבוים למר שלמה מלכא, מנהל אגף האכיפה והפיקוח והשיטור העירוני וזה הודיעו על בדיקה וטיפול בהתאם, ואכן, תוך זמן קצר ביותר ניתנה התראה לדיירים והמיכלים הוסרו.

בד בבד, פנה אברהם טננבוים, מזכיר העירייה ודוברה לגורמי חוק וביקש מידע על הגורם המוסמך לטפל בתלונות כאלו ולסילוק גז פיראטי. בתשובה לכך, הוא הופנה למינהל הגז הממשלתי והוא שוחח עם מר אפרים צעידי, מנהל אגף פיקוח ובטיחות גז ודלק ארצי.

מר צעידי הבהיר לפונה, כי טיפול בנושאים כגז פיראטי הינו חוקי ומקצועי בידי מינהל הגז, ובנוסף לכך, כאשר נציג חברת הגז קיבל תלונה על כך היה עליו לפנות מיידית למינהל הגז, ולא לגלגל את הפניה על גורמים אחרים שאינם הגופים המקצועיים לטיפול בכך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.