בסמוך לטילים על ישראל: שוברים שתיקה ארגנו תערוכת הכפשה

בזמן מבצע ‘שומר החומות’ ארגנו ‘שוברים שתיקה’ 2 תערוכות צילום בליסבון, פורטוגל, המציגות באור שלילי את מדינת ישראל, צה”ל וחייליו. גלעד אך מנכ”ל עד כאן “הוכחה נוספת שמדובר בארגון אנטי ישראלי – שאיבד את האמינות ואת הלגיטימיות”.

למרות הלחימה וההתקפות של ארגוני הטרור מעזה על אזרחי ישראל בחודש שעבר, לא עצר ארגון שוברים שתיקה את ההכנות לשתי תערוכות מטעמו בעיר ליסבון שבפורטוגל. התערוכות נפתחו לציבור יומיים בלבד לאחר תום המבצע, והן מציגות באור שלילי את ישראל, את צה”ל ואת חייליו, וכוללות תמונות ממבצע צוק איתן.

בארגון עד כאן תוקפים את שוברים שתיקה על הצגת התערוכות דווקא בעת הזו “לא די בכך שישראל מתמודדת במספר חזיתות, הן מול החמאס בעזה והטילים שירה על ישראל ללא אבחנה, והן מול ההתפרעויות של ערביי ישראל – כעת נאלצת המדינה גם להילחם בזירה הבינלאומית מול ההכפשות של שוברים שתיקה”.

נזכיר כי לפני כמה חודשים הגישו עד כאן יחד עם מספר חיילים שתי תביעות ענק נגד שוברים שתיקה בגין לשון הרע והוצאת דיבה, בשל עדויות שפורסמו על ידי שוברים שתיקה על מבצע צוק איתן. העדויות כללו תיאור של פשעי מלחמה שביצעו לכאורה חיילי צה”ל, והובילו לחקירת החיילים על ידי המשטרה הצבאית וזיכויים. בתביעות דורשים הארגון והחיילים משוברים שתיקה פיצוי על הפגיעה בשמם הטוב והנזק שנגרם להם.

גלעד אך מנכ”ל עד כאן מסר “יש לעצור לאלתר את הנזק התדמיתי ששוברים שתיקה גורמים למדינת ישראל בעולם. בעיצומו של מבצע צבאי, כשרוב אזרחי ישראל מטים שכם ומתאחדים נגד האויב מבית ומחוץ, שוברים שתיקה לא מתביישים להמשיך ולקדם את הכפשותיהם באירופה. זו הוכחה נוספת לכך שמדובר בארגון אנטי ישראלי, אנטי ציוני – שאיבד את האמינות ואת הלגיטימיות שלו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.