בעקבות הגיוס : הפלג הירושלמי חוסם את המדינה

בעקבות מעצרו של בחור ישיבת קמניץ’, אלפי בחורי ישיבות ואברכים של הפלג הירושלמי בסיוע הקנאים חוסמים בשעה זו מספר מוקדים מרכזיים ברחבי הארץ. צפו בתיעוד מהשטח

בעקבות מעצרו של בחור ישיבת קמניץ’, אלפי בחורי ישיבות ואברכים של הפלג הירושלמי בסיוע הקנאים חוסמים בשעה זו מספר מוקדים מרכזיים ברחבי  הארץ.

בבני ברק התירה המשטרה לפלג הירושלמי לחסום את רחוב כהנמן בכניסה לעיר. ליד כביש גהה.

בצומת בר אילן,  אוטובוסים וניידות משטרה נחסמו לפני שעה קלה ע”י מפגינים בצומת בר אילן ושמואל הנביא בירושלים עקב מעצר תלמיד ישיבת ‘קמניץ’ שהוגדר כעריק עקב אי התייצבותו בלשכת הגיוס.

בצומת שילת ליד מודיעין עילית ניסו מספר אברכים  לחסום את הציר המוביל לירושלים אך המשטרה לא איפשרה למפגינים את התענוג. במקום עימותים עם הנהגים.

עקבות מעצרם של מספר בחורים  חרדים, הפלג הירושלמי והקנאים חוזרים לרחובות: בהוראתו של מרן הגר”ש אוירבך נקראים הציבור לצאת ולמחות בריכוזים החרדים  על מעצרו של בחור הישיבה.
 בכרוזים שהופצו ברחובות ירושלים נקרא הציבור למחות כנגד מעצר בחור הישיבה מישיבת קמניץ, “גבורי חיל מוסרי הנפש נתונים למשיסה ואנו לא נחשה!! על פי הוראת מרן רה”י שליטא נצא למחות על מעצר בחור הישיבה על ידי שלטון הרשע הציוני!!”.

בשעה 19:15  יחלו הפגנות בירושלים – בצומת בר אילן. בקריית ספר – צומת שילת. בית שמש-  פינת רחוב הרצוג.

במשטרה הודיעו כי ינקטו ביד תקיפה וקשה כלפי כל מפירי סדר, במשטרה קוראים לציבור המפגינים לנהוג באיפוק ולהישמע להוראות השוטרים

כפי שדיווחנו, תלמיד  ישיבת קמניץ הבחור אברהם שטרן נעצר ביום רביעי האחרון לאחר שלא התייצב ללשכת הגיוס כהוראת מרן רה״י הגר״ש אוירבך, ביום שישי הובא הבחור לפני שופט שגזר עליו עשרה ימים בכלא הצבאי בצריפין (כלא 4).

תלמיד הישיבה הגיע לתחנת המשטרה לפי בקשת הוריו לצורך הגשת תלונה נגד אדם שהציק למשפחתו, אך כשהתבקש להציג את פרטיו נעצר באופן מיידי לאחר שהופיע בפני השוטרים כי הבחור עריק לאחר שלא התייצב ללשכת הגיוס.
מרן רה״י הגר״ש אוירבך שוחח ביום שישי עם הבחור בטלפון הכלא הצבאי בו שוהה הבחור ועודדו וחיזקו, הגר״ש אף בירכו בשלל ברכות ואיחולים על עמידתו האיתנה נגד גזירת הגיוס.
תמליל שיחת הטלפון המלא:  “זאלסט זיך נישט פארלירן דארט ח”ו”. רה”י שליט”א אמר לבחור הנרגש: “שהקב”ה יעזור ושתהיה סיעתא דשמיא, שתתחזק ושתשתחרר מהר בעזרת ד’ ושתזכה לעסוק בתורה עם סיעתא דשמיא. ברכה והצלחה מרובה מאוד עד בלי די בכל המובנים, בכל מכל כל. תזכה לסיעתא דשמיא גדולה ותתחזק להמשיך בדרך הקודש”.
ראש הישיבה הורה לצאת ולמחות על מעצר הבחור העריק ברחבי הארץ, והמונים צפויים לצאת היום לרחובות הערים ולהפגין על מעצר בן הישיבה.

צילומים:  קוקר -שלמה טריכטר – סוכנות הידיעות “חדשות 24”

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תורתינו הקדושה כבר אמרה גדול המחטיאו יותר מההורגו “אסור בתכלית האיסור להתגייס לצבא”. “הצבא הישראלי, החומד לחטוף את בחורי הישיבות לשורותיו, מבצע פשעים, רומס את הלוח השמאלי של עשרת הדיברות [נואפים שם] ומחלל שם שמיים ברבים. פושעים בשפיכות דמים ובגזל . אסור בתכלית האיסור להתגייס לצבאם. יש להפסיק את הנח”ל החרדי מיד. אסור להתגייס אני מבין שזה ביטול תורה ר”ל.

  “חוק הגיוס הוא מס גולגולת כמו בימי הצאר” גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר, אין שום מקום לחרדים בצבא הטמאה הניעוף והשמד. וידוע שהבלוף של תיקון חוק הגיוס מדובר בחוק המכשיר גיוס חרדים לצה”ל בפועל איזה בלוף זה, הגיוס לצה”ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי- החרדקי”ם. אפילו ח”כ מנחם אליעזר מוזס מיהדות התורה השווה בין סעיף הסנקציות הפליליות לבין גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר. הוא אמר: “אם לא יהיו 5,300 גולגולת מהחרדים ואני אומר בכוונה גולגלות כדי להשוות את זה למה שהיה בימי הצאר ניקולאי כשכל עיירה הייתה צריכה להביא מס כך וכך. ואם לא תביא את המספר הזה תהיה סנקציה על השאר.

  תיקון חוג הגיוס השמד והזימה, מדובר בחוק גרוע מאד, גומזיק ליהדות החרדית וכל עולם התורה והחסידות. למעשה הח”כים “המשומדים” אישרו ללא הצדקה חוק גיוס בפועל לכל בני הישיבות ר”ל, החוק פוגע בעולם התורה והישיבות של החרדים וכו’ וזאת למרות דעתם של מרנן ורבנן מנהיגי הדור של הערב רב והעמלקים. חיילים וחרדקי”ם שפלים שותפים למרד בקודשא בריך הוא.

  היום זה יותר חמור מזמני ירבעם בן נבט, וע”פ חז”ל “עדיף תאי הגזים על פני הגיוס לחרד”ק בצבא הכפירה והזימה של העמלקים הרשעים” תיקון חוק הגיוס כבר פוגע בקיומו של עולם התורה. הגיוס לצה”ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי.

  “תיקון חוק הגיוס”, התלוי בנפשו של עולם התורה, שכעת מסור בידי שלוחי דרבנן המקלקלים את חיי החרדים שרוצים לחיות ע”פ תורתינו הקדושה, יוכל ליעשות מעשה נבזה/נבלה כזה רק ע”י המסיונרים של שטיינמן. זה עלול ח”ו לפגוע ביכולת קיומו של עולם התורה כנגד הקמים עליהם. “עדיף תאי הגזים על פני הגיוס לחרד”ק בצבא הכפירה והזימה של העמלקים הרשעים”

  מי שעומד מאחורי הגיוס – זה ה”קרן לישראל חדשה” או בשמה האמיתי “הקרן החדשה לישמעאל” או “הקרן להשמדת ישראל” אלו אנשי פלג בני ברק!!!. אני הק’ “בשם התורה הק” מבקש למחות כנגד חוק הגיוס שהועבר בכנסת הטמאה, למגינת ליבנו, אין שינוי מהותי מחוק הגיוס שיזם לפיד ימ”ח. זכרו: כ”א מפלג בני ברקי שלא מטופלים יגרום נזק רוחני ועלות תרופות לכל הסובבים אותו, עדיף תאי הגזים מוקדם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שאלה : ההפגנות עוזרות ?ההפגנות שהיו בעבר שיחררו את העריק מכלא צבאי? תשובה לא לא לא.
  אז למה לגרום סבל לעשרות אלפי אנשים למה להשניא ? להשניא את הדת והדתיים. ? למה ??????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מי ששונא את הדת ישנא את הדת בלי זה. ולגבי אם זה עזר או לא. לא משנה מפגינים כי צריכים

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב