בעת בניית סוכה: רמות: אצבע של ילד נקטעה מסולם – בני ברק: גבר התחשמל

מתנדבי ‘איחוד הצלה’ טיפלו בשעות האחרונות במספר מקרים בהם נחבלו מספר בני אדם בריכוזים החרדים במהלך בניית הסוכה

מתנדבי ‘איחוד הצלה’ טיפלו בשעות האחרונות במספר מקרים בהם נחבלו מספר בני אדם בריכוזים החרדים במהלך בניית הסוכה.

אצבעו של ילד נקטעה בתוך סוכה בחצר ביתו בשכונת רמות בירושלים. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים שהגיעו ראשונים לזירה העניקו לו טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע.

שוקי בקר חובש רפואת חירום של איחוד הצלה שגר בסמיכות למקום והגיע ראשון לזירה סיפר: “מדובר בילד כבן 10 שאצבעו נקטעה כתוצאה מסולם שנסגר על ידו בסוכה בחצר ביתו . יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם שם ינסו הרופאים להציל ולאחות את האצבע”.

מקרה נוסף אירע ברחוב יואל בבני ברק. :פצוע קל עד בינוני טופל ע”י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף בני ברק לאחר שהתחשמל תוך כדי בניית הסוכה בגג מבנה ברחוב יואל בבני ברק.

אלחנן אלון חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: “כשהגעתי למקום הדריכו אותנו לעלות לגג המבנה שם במהלך בניית הסוכה הוא התחשמל. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני כשהוא סובל מכוויות ובמצב קל עד בינוני”.

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בעת בניית הסוכות וההכנות לחג בכדי למנוע פציעות קשות ואסונות מיותרים. כמו כן התקנת גופי תאורה וחשמל בסוכה מומלץ להתקין רק ע”י גורמים המוסמכים לכך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.