בעת מצעד התועבה: הפלג יחסום את ירושלים

הוועדה להצלת עולם התורה מוסרת כי בשל מעצרו הנפשע של תלמיד הישיבה ‘איתן ראדה’, שנכלא בשל סירובו להתייצב בלשכות הגיוס כחלק מהמאבק נגד גזירת הגיוס. הורו רבני הפלג לצאת ולהכריז על מחאה אדירה ברחובה של עיר

הוועדה להצלת עולם התורה מוסרת כי בשל מעצרו הנפשע של תלמיד הישיבה ‘איתן ראדה’, שנכלא בשל סירובו להתייצב בלשכות הגיוס כחלק מהמאבק נגד גזירת הגיוס. הורו רבני הפלג לצאת ולהכריז על מחאה אדירה ברחובה של עיר. ההפגנה תקיים בשעה שאנשי התועבה יצעדו במרכזה של ירושלים.

אנשי הפלג יתכנסו מחר (ה) בשעה 12:30 בצהריים למחאות סוערות והמוניות, בערים הבאות בירושלים – בפינת הרחובות שרי ישראל – יפו.

בצפת – בצומת צפת.

מהוועדה להצלת עולם התורה נמסר: “הציבור החרדי מבין היום יותר מתמיד, כי היעדים והמכסות שנקבעו בחוקי הגיוס הדרקוניים האחרונים, הינם גזירת שמד נוראה ואיומה שמטרתה לכלות ולחלן את הציבור החרדי. כולנו – בנערינו ובזקנינו, נצא לרחובה של עיר, ונמשיך להביע את מחאתנו וזעקתנו נגד הניסיונות הנלוזים והבלתי פוסקים מצד מספר חברי כנסת חרדיים שאטמו ליבם גם נוכח נתוני השואה הרוחנית האיומה הזועקת מכל פינת רחוב. בנוסף, נביע הוקרה לאותם תלמידי ישיבות צעירים הנושאים על גבם את המאבק העיקש נגד גזירת הגיוס – בשעה שמוכנים הם להקריב את חירותם למען המטרה, ונזעק את זעקתם נגד מחוללי הרפורמות הארורות, עד להשבתה מוחלטת של הסחר בנפשות ופשרות על חשבונם של לומדי התורה”.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יהודים יקרים יש לכם הזדמנות "אחת" לקנות את עולמכם בשעה אחת, שעה אחת של קורת רוח בעוה"ז להקב"ה שיראה את בניו אהוביו יוצאים לזעוק מרה ברחובה של עיר על גזירות שמד והכוונות הזדוניות של אנשי השלטון ושותפיהם.

  כולנו בס”ד נצא לרחובה של עיר. ואתם צאו והפגינו ע”פ החוק נגד המעצר הנפשע של בן הישיבה כמו אם היו עוצרים לכם את הבן שלכם ללא כל סיבה כלל וכלל. הציבור החרדי לא יתן יד לעקירת לומדי התורה ע”י חוקי שמד וכפירה בתורת משה של יעדים ומכסות.

  הציבור החרדי לא ישתף פעולה בשום אופן עם גזירות השמד והכליה על עולם התורה. בני הישיבות ימשיכו לא להתייצב בלשכות הגיוס כל עוד לא יוחזר ההסדר הקדום של ‘תורתו אומנותו’ – הפוטר באופן גורף את כלל לומדי התורה מגיוס לצה”ל. ברוך השם שכבר יש למעלה מ-4,000 בחורים שלא מתיצבים.

  יהודים יקרים יש לכם הזדמנות “אחת” לקנות את עולמכם בשעה אחת, שעה אחת של קורת רוח בעוה”ז להקב”ה שיראה את בניו אהוביו יוצאים לזעוק מרה ברחובה של עיר על גזירות שמד והכוונות הזדוניות של אנשי השלטון ושותפיהם.

  כולנו בס"ד נצא לרחובה של עיר. |
  הגב
 2. תפילה חשובה על המצב

  תפילה חשובה על המצב

  יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם, קל רַחוּם וְחַנוּן, שֶׁתְּזַכֵּנִי הַיּוֹם וּבְכָל יוֹם לִשְׁמוֹר פִּי וּלְשׁוֹנִי מִלְּדַבֵּר לָּשׁוֹן-הָרָע וּרְכִילוּת וּמִקַּבָּלָתָם, וְאֶזָּהֵר מִלְדַבֵּר אֲפִלוּ עַל אִישׁ יְהוּדְי יְחִידִי, וְכָל שֶׁכֵּן מִלְדַבֵּר עַל כְּלַל יִשְׂרָאֵל אוֹ עַל חֵלֶק מֵהֶם. וְכָל שֶׁכֵּן אֶזָּהֵר מִלְּהִתְרַעֵם עַל מִדּוֹתָיו שֶׁל הַקָּדוֹשׁ-בָּרוּךְ-הוּא ח”ו.

  וְגַּם אֶזָּהֵר מִלְּדַבֵּר דִּבְרֵי שֶׁקֶר, דִּבְרֵי-חֲנֻפָּה, דִּבְרֵי-לֵצָנוּת, מַחֲלֹקֶת, כַּעַס, גַּאֲוָה, אוֹנָאַת-דְּבָרִים, דִּבְרֵי פָּלִיטיקָּה, דִּבְרֵי-הַלְבָּנַת-פָּנִים, וְכָל דְּבָרִים אֲסוּרִים. וְזַכֵּנִי שֶׁלֹּא לְדַבֵּר כִּי-אִם דָּבָר הַצָּרִיךְ לְעִנְיָנֵי גוּפִי אוֹ נַפְשִׁי. וְזַכֵּנִי הַיּוֹם וּבְכָל יוֹם לִשְׁמוֹר הַבּרִית. וְשֶׁיִּהְיוּ כָּל מַעֲשַׂי לְשֵׁם שָׁמַיִם.

  וְיְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם קֵל מֶלֶךְ חַנּוּן וְרַחוּם, עוֹשֶׂה צְדָקוֹת עִם כָּל בָּשָׂר וְרוּחַ בְּכָל עֵת, הֵעָתֵר לָנוּ הַיּוֹם וּבְכָל יוֹם וָיוֹם בִּתְפִלָּתֵנוּ, וְתִּשְׁמַע קוֹלֵנוּ, וּתבַטֵּל מֵעָלֵינוּ בְּקָרוֹב גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה מֵעַל בְּנֵי בְּרִיתְךָ. אָבִינוּ מַלְכֵּנוּ כַּלֵּה דֶּבֶר וְחֶרֶב וְרָעָב וּשְׁבִי וּמַשְׁחִית וּשְׁמָד מִבְּנֵי בְּרִיתֶךָ. כִּי אַתָּה שׁוֹמֵעַ תְּפִלַּת כָּל-פֶּה בְּרַחֲמִים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ...... וכולם מודים כאיש אחד בלב אחד שהפלג צודקים.

  כולם מודים כאיש אחד בלב אחד שהפלג צודקים.

  כולם מודים כאיש אחד בלב אחד שהפלג צודקים. |
  הגב