בפלג טוענים: אלפי בחורים מ’דגל’ העתיקו כתובות לירושלים

גורם בפלג הירושלמי טוען  ל’אקטואליק’ כי יש פה נתון אסטרונומי ולא מתקבל על הדעת. דגל ואגודה זינקו בתוך 5 שנים ביחד מ53 אלף ל-71.

התוצאות שהניבו לדגל התורה לעלייה דרמטית הביאו למורת רוח בפלג הירושלמי שאמנם לא נחלשה אבל השתוממה לראות את הגידול המטורף של דגל התורה – שנואת נפשה.

גורם בפלג הירושלמי טוען  ל’אקטואליק’ כי יש פה נתון אסטרונומי ולא מתקבל על הדעת. על פי הנתונים, דגל ואגודה זינקו בתוך 5 שנים ביחד מ-53 אלף ל-71. הערכה היא גם מן הסתם – דגל זינקה ב-15 אלף קולות. בפלג טוענים כי מסות של אלפי בחורים מדגל העתיקו כתובות מכל רחבי הארץ – מכרמיאל, בני ברק, רחובות, נתיבות  – לירושלים.

עם זאת, לא ברור האם הנתונים הללו מדויקים, ונדמה כי בכל מקרה כוחה של דגל  לא הוערך נכון והיא קופחה לאורך השנים בהסכם דיקטטורי שכפה ליצמן על הליטאיים..

הלילה דיוחנו כי לאחר שנים שבו אגודת ישראל טענה למודל 60- 40 – הלילה תם עידן ה-60 -40. דגל התורה הנחילה תבוסה מהדהדת לאגודת ישראל בירושלים בבחירות למועצת העיר. דגל זכתה ל-6 מנדטים עם יותר מ- 40 אלף קולות מול 25 אלף קולות לאגודה שזכתה ל-3 מנדטים בלבד.

ג – יהדות התורה 25.378
דת – דגל התורה מעל 40 אלף קולות.
התעוררות 43. 541

עץ בני תורה -מעל 8.800 קולות.

מאוחדים – 11541.

ש”ס – התאחדות הספרדים. 33,627 -קולות.


מדובר במפלה חסרת תקדים עבור השר ליצמן שטען לעליונות החסידים על הליטאים בירושלים. בנוסף מתברר כי רוב הקולות שזכה ליאון היו הקולות של דגל – שס. ליאון עצמו כמעט ולא הביא קולות מצד חילונים.

לאחר ספירת 40% מהקולות, המועמד החילוני לראשות עיריית ירושלים מוביל עם 35.2%. במקום השני נמצא משה לאון שגרף 26.6% מהקולות. מצבו של השר זאב אלקין השתפר מעט והוא במקום השלישי עם 21.1% מהקולות בעוד המועמד החסידי יוסי דייטש ירד למקום ה-4 עם 16.1% מהקולות. במידה ואף אחד מהמועמדים לא יזכה ב-40% מהקולות – שני המועמדים בעלי מירב הקולות יתמודדו בבחירות החוזרות.

 

 

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שס ודגל גנבו קולות של יחד לטובת דגל.אחרי שראו את הציר ליצמן ואלי ישי

  בכל הארץ שס גנבה קולות ליחד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הפלג החליקו היום על הרבה בננות

  מסכנים הפסידו בביתר ואלעד ולא עברו את אחוז החסימה

  עץ מפסידים ומתוסכלים |
  הגב
 3. עציצים תדעו להפסיד בכבוד

  ותורידו קצת את הראש! גאוותנים שכמוכם!

  גם הפסדתם וגם אתם ממשיכים לשקר?! |
  הגב
 4. מה אמר ר' אהרן מסאטמאר נגד העציצים?!

  למה הוא אמר שהם כל כך צבועים?!

  סאטמאר נגד עץ! |
  הגב
 5. תירוצים... תירוצים... העיקר לא להודות על האמת שעץ הם ציבור קטן וזניח!

  תמשיכו עם ההזיות שלכם!

  שערי תירוצים לא ננעלו! |
  הגב
 6. העציצים לא יודעים להפסיד בכבוד!

  תאכלו את הכובע יחד עם ליצמן…

  תאכלו תכובע |
  הגב
 7. ראש קרימנלי

  רק עצנקים שעובדים בשיטות כאלו חושבים שכולם עובדים בדרכים פסולות, תכירו את המציאות זהו כוחה של דגל התורה עם המון סייעתא דשמיא.

  הלל |
  הגב