בצאת הברנז’ה • בקליינע מסכם פסח

השבוע במדור הפפראצי של אתר ‘אקטואליק’: מי נפש בפורטוריקו? ומי הרחיק עד הרי הקרפטים? פרקליט הצמרת בגאורגיה, מלחמה ברשת, וחגיגות המימונה

לאחר שבוע של חופש ושוטטות אינסופית במרחבי הדשא המוריקים של הפארקים הלאומיים – ולאחר שגמע את מאות אלפי העמודים של השבועונים החרדים לחג – ובשעה שהמוני בית ישראל מסתערים על הלחמניות, בקליינע מתיישב לכתוב לכם את החדשות שעשו את החג – כשהגברת הראשונה מעלה את הכלים לבוידעם.

כוכבי הברנז’ה (לפחות רבים מהם), דפקו יציאה מ’הארץ המבוטחת’ אל עבר שורה של יעדים מבטיחים ברחבי אירופה. וכך, בשעה שבקליינע מסתפק בטבילה במימי ים המלח, אומת הסטורי הפגיזה צילומים משפחתיים מרחבי היבשת; מפורטו ריקו עד הרי הקרפטים.

משפחת ביכלר על ענפיה וטפיה, יענקי ומוישי, יצאו לנפוש בגאורגיה. הביכלארים עידכנו מידי יום בסטורי על הנעשה במלון, ופרסמו עשרות תיעודים מההופעות ומראה המלון המאובזר, עד הבריכה ופארק המים בקומפלקס רחב המימדיים.


וזה כבר המלון המופאר בו שהו הביכלרים

שדר הרדיו מנחם טוקר, יצא לחגוג את הפסח עם בני משפחתו במלון הענק ששכרה משפחת ברג בפורטו ריקו, לצד עשרות משפחות חרדיות. ולא רק. הנוסע המתמיד הצלם שלומי כהן, תיזז אף הוא שבוע ימים על החוף האקזוטי והוציא לנו ת’עיניים עם עשרות תיעודים שיותירו אתכם רעבים.

ואילו האח, האסטרטג ירח טוקר, נכנס במהלך החג לביקור חג אצל הגר”ח קנייבסקי.

רולי דיקמן, ויואלי דיקמן יצאו לגלות פסח ביוון. יחד עם בני משפחותיהם, התפנקה המשפחה המוזיקיאלית באחד מן המלונות המפוארים באתונה. יואלי, נאלץ לבצע פנייה פרסה לישראל לגמר חידון ההלכה העולמי של קול ברמה שנערך בבנייני האומה בירושלים.

באותו יעד, יוון, שהה לחופשה העיתונאי פישל רוזנפלד, שקרע את הים עם אופנוע ימי בסמוך לחופי יוון, והתנגש ביאכטה ענקית שעגנה בסמוך. פישל נפגע קלות, והיה כפסע מהתנגשות בזמר החתונות רולי דיקמן.

בהרי הקרפטים נפשו המעבד הותיק משה לאופר ובנו בני ואלי, לצד איש החסד והחזן חונה דייטש שהופיע אף הוא כחזן במלון המקומי, והפגיז אף הוא עשרות צילומים לדף הסטורי.

והנה חונא ברגעי איכות עם הילדים

פרקליט הצמרת משה אוסדיטשר, ובנו העו”ד הצעיר רועי נצפו במלון בבטומי בגאורגיה.

 

עורך בקהילה שלומי קוק, יצא אף הוא לנפוש באיטליה, בסטורי שלו הוא פרסם תמונה בו הוא ‘חוגג’ עם בני משפחתו.

זמר החתונות והזיצים פיני איינהורן, יצא לנפוש במקסיקו. איינהורן השתתף בפרויקט מגזין החג של אקטואליק, וסיפר על הצלחתו המסחררת בענף.


יעקב שוואקי נותן בסנוקר

מנדי גרופי נסע לאזרבייגאן, שם גם שהה הקומיקאי החרדי קובי אריאלי

אבי גרינצייג, עשה חירות במזרח הרחוק –  בתאילנד, והצטלם במתחם הדולפינריום.

ללי שרלין, שעבדה בקו בעיתונות ועברה ל’בקהילה’, עשתה יציאת מצרים לסיני יחד עם מאות אלפי ישראלים – שלא ממש נרתעים מאזהרת המסע של משרד הביטחון.

וגם אביגיל קרלינסקי (לא תשתוק) לא שותקת על שמריה, גם היא בסיני.

מימונה:
כאלף תושבים גודשים כעת את המימונה המסורתית שעורך ראש העיר ישראל פרוש, בהשתתפות עשרות רבני קהילות מהעיר.

דוד חכם חבש עם צאת השבת את המלבוש המרוקאי, וחגג את המימונה עם בני משפחתו

יו”ר יחד אלי ישי חגג בביתו את המימונה: הנה תיעוד

ומשה אבוטובול שנדחק למקום ה-9 ברשימת ש”ס ולא נכנס לכנסת, חגג את המימונה בביתו

מנחם שפירא מנהל המחלקה המונציפלאית וסגרע ב”ב במימונה אצל המ”מ הרב אליהו דדון

וכאן נצפה הסופר חיים ולדר עם מרן הגר”ש בעדני

בין ההמונים שעלו למרן שר התורה הגר”ח קנייבסקי הגיע גם הסופר חיים ולדר שהתקבל בחמימות מיוחדת ממרן שר התורה .

ערב החג: סערה בקבוצת הווטסאפ של דגל התורה לאחר שאחד החברים המשתייך למחנה רשב”ם הלם ביו”ר משמרת הקדוש מוטקה בלוי שפרש יחד עם קבוצה של חברים מהקבוצה. בהמשך נודע כי יתד צינזרו את הידיעה על מינויו של אבי שטרן לסגן מטעם דגל לאור חילוקי הדעות, וברשב”ם מבטיחים נקמה מתוקה על המינוי המדובר.

והיו גם חילופי מהלומות בטוויטר

במסעדת ‘לחם בשר’ בבני ברק נערך בערב החג מעמד הרמת כוסית לעובדי רדיו קול ברמה ואקטואליק. על ההפקה: מירי גפן, ומחלקת השיווק. מנכ”ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי גילה לעובדי הרדיו במהלך הרמת כוסית לכבוד חג הפסח על המגעים לשלום מול שס, “אני מקווה כי בזמן הקרוב המגעים הללו יישאו פרי”. אמר המנכ”ל והוסיף כי “יחד עם הבעלים החלטנו לעשות הכל להפסיק את המחלוקת בציבור הספרדי. קול ברמה יהיה הקול שמבשר את השלום”.

עמי מימון עושה סלפי עם מיילך קאהן במהלך גמר חידון ההלכה העולמי של רדיו ‘קול ברמה’, בבנייני האומה.

וזה כבר שולי רנד ברגע של קורת רוח, לאחר ראיון מקיף שהעניק לרונן גרוס באולפן הוידיאו של ‘קול ברמה’.

בשמחת הברית לבנו של אריאל אלחרר, שנערכה במלון לאונרדו באשדוד, השתתפו אבי אמסלם, יהודה אבידן, דודו עמר, משה מור יוסף, איציק אוחנה, יעקב עמר ושורה של אישי ציבור ועיתונאים.

קיץ בריא!

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם ‘סלב’ חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: [email protected] או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בושה וחרפה תראו את ה'חרדים" האלה

  איך הם נראים ואיך הם מתנהגים
  הכל הצגה
  הכל אחיזת עיניים
  שום צניעות
  והם עוד מדברים על הד”לים שהם פי מאה יותר צדיקים מהם .
  בושה וחרפה, אלה המודלים של החברה החרדית, מה הפלא שכל כך הרבה מתקלקלים, חיים חיים כפולים, יוצאים בשאלה ועוד ועוד.
  החברה החרדית בפשיטת רגל היסטרית והיסטורית.

  שימי |
  הגב
 2. מרן

  איך לא פרסמתם את הסרטון של מרן והרשל”צ רבים מי יתן לשני את הכסא המפואר

  יאיר |
  הגב