בצלמו: לראשונה בישראל, מאמר בכלי תקשורת ישראלי מצדיק את הטבח

במאמר שהתפרסם באתר 'שיחה מקומית' לצד גינוי למעשי הטבח, כותב המאמר מסביר שהטבח הוא פועל יוצא של הדיכוי הישראלי ומזהיר מפני עוד ועוד אירועים מסוג זה

ארגון זכויות האדם 'בצלמו' פנה הבוקר (רביעי) למשטרה ולפרקליטות בדרישה לפתוח בחקירה נגד האתר 'שיחה מקומית'. בארגון טוענים כי הבוקר עלה באתר מאמר ובו נכתב:

ה־7 באוקטובר איננו צמח מוזר שנבט לפתע במדבר. 7 באוקטובר הוא בנם הלגיטימי, הטבעי והבלתי נמנע של הכיבוש והמצור על עזה במשך שבע־עשרה שנים, המתקפות על המקומות הקדושים לאסלאם ולנצרות, ההתנחלויות, אלימות המתנחלים ופשעיהם.

בארגון טוענים עוד כי בהמשך המאמר נכתב כי יהיו עוד ועוד אירועי שבעה באוקטובר. ייאמר מיד כי במאמר עצמו ישנו גינוי למעשי הטבח, אלא שיש בו מעין הצדקה למעשים בטענה שישראל היא זו שאשמה בטבח. בצלמו טוענים כי אתר שיחה מקומית הוא אתר רדיקלי קיצוני שממומן על ידי גופים זרים. הארגון פנה ליועצת המשפטית לממשלה בדרישה לעצור ולחקור את כותב המאמר ואת בעלי האתר.

שי גליק מנכ"ל בצלמו אמר הבוקר: "קו אדום נחצה היום בישראל. לראשונה גוף תקשורת ישראלי אומר שאירועי החטיפה האונס והרצח היו לגיטימיים. מדובר בהסתה ושנאה ובגידה לכל דבר ועניין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *