בקליינע’ • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב’קוקר’ עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

 • ובאו כולם בברית: כל המי ומי הגיעו להשתתף בשמחת הברית לבנו של אבי רוזן סגן עורך והפרשן הפוליטי של עיתון יום ליום, בין המוזמנים: פואד בן אלעזר, אלי ישי, יעקב מרגי, ניסים זאב, דוד אזולאי, הרב מצגר והצוות המורחב מ’יום ליום’.

"יעקב תתמוך בי לנשיא"? פואד עם מרגי
“יעקב תתמוך בי לנשיא”? פואד עם מרגי

ועוד תמונות…

IMG-20140115-WA0128IMG-20140115-WA0126IMG-20140115-WA0123

•  ומבזק חופשות: חונה דייטש (הבלתי נגמר) עורך מגזין התמונות הציבור החרדי נסע לארה”ב להשתתף בחתונת חסידות באבוב ועל הדרך גם קנה משחקים לילדים. אבא למופת.

"איפה הפליימוביל"?  חונה קונה צעצועים
“איפה הפליימוביל”? חונה קונה צעצועי שדרן קול ברמה עמירן בו לולו יצא לחופשה של יום אחד לרגל חג הט”ו בשבט  ויש לנו גם תמונה.

שדר קול ברמה עמירן בן לולו לקח יום חופש ונסע לבקעת הירדן, על הדרךהוא עלה על טרקטורון חבש קסדה וכייף..

"דרייב" עמירם בן לולו על הטרקטורון
“דרייב” עמירם בן לולו על הטרקטורון

 • זוכרים את המכתב שצביקה כהן הוציא ובו הוא מבקש מישראל פרוש ראש עיריית אלעד לבטל את המינוי שלו בדירקטוריון המים מיטב, ‘משפחה’ חושף הבוקר כי אבי דיין חברו הטוב של כהן שבגד בש”ס, הוא זה שביקש שכהן ימונה לחבר בדירקטוריון. האם כהן יודע על כך מראש או לא, תעלומה.

שייע ויין (הפלס) עמד השבוע בעיין הסערה. לבקליינע נודע כי הדברים הקשים שאמר כבר נחשפו בפורמים סגורים. כידוע, הסגן של נתי מתפלל מידי שבת בבית כנסת בברכפלד, בסיום התפילה מתאספים סביבו עשרות בחורי ישיבה שכבר שמעו ולעסו את סיפורי אקשטיין – את גרטלר. הסיפור שלא שמעתם, ואותו סיפר ויין, כי יש ברשותו הקלטה שבו משוחחים מרן האדמו”ר מבעלזא ומרן הגראי”ל שטיינמן על נושא נסיעת המועצת  לחו”ל? מה נאמר בשיחה? את זה תשאלו את ויין.

•  דברים שרואים מכאן: מזל”ט  למאיר רובינשטיין ראש העיר ביתר עילית לרגל הקמת הקואליציה שהוקמה בהשראת המשקפיים שהוסרו. לראיס של ביתר כנראה נמאס לראות את מנחם זיידה והוא נפרד מהמשקפיים סופית,למי שבכל זאת מתעניין? הוא עבר בהצלחה ניתוח לייזר.

"לא רואה אף אחד ממטר" -רובינשטיין משתדרג
“לא רואה אף אחד ממטר” -רובינשטיין משתדרג

 • לאחר שהודח מ’מאסטר שף’ כוכב הפפארצי החרדי ‘מהיר חימה’ התאושש  והחל בהכנות לקראת  שבת בת-מצווה, של הבת הבכורה ‘שירה’.

מהיר על רקע הסירים - המאסטר האמיתי צילום פייסבוק
מהיר על רקע הסירים – המאסטר האמיתי צילום פייסבוק

 •  יוסי דייטש מ”מ ראש עיריית ירושלים שהה בשבוע האחרון באירופה. באותו הזמן, אליעזר ראוכברגר חבר המועצה ויו”ר סיעת יהדות התורה( לא לפי יוחנן ויצמן חבר המועצה מטעם גור, שכזכור שלח מכתב זועם על התואר) סייר בת”ת המוסרה בירושלים.

 • אישי ציבור ורבנים הגיעו לנחם את אלי יעקובי סמנכ”ל יד אליעזר היושב שבעה על פטירת אחותו.

 •   וברכת מזל טוב לזליג אורלנסקי (המנכ”ל של) לרגל  הולדת הבת.

   • איציק קקון – העורך הראשי של ”יום ליום” ומנדי ריזל – עורך ברשת ”קו עיתונות” וכתב צבאי של ”קול ברמה”, נצפו שהם משוחחים, סמוך לחצות, בתחנת הרכבת של שדרות העיר שבה מתגוררים. השניים נראים מותשים לאחר שחזרו יחדיו מיום עבודה במרכז הארץ, לאחר סגירת עיתוני סוף השבוע.

"מנדי כמה קוניק משלם"?  הכתב של קוניק מחליף סקופים עם האקס מיום ליום.
“מנדי כמה קוניק משלם”? הכתב של קוניק מחליף סקופים עם האקס מיום ליום.

 •  איש הקולנוע החרדי יהודה גרובייס שוהה בארה”ב לרגל סרט שהוא עורך שם. המצלמות מוכנות הכול ערוך ורק המרואיין מבריז.

אקשן.....
אקשן…..

 • עקיבא נוביק  (ידיעות אחרונות) מצא את עצמו כלוא באירוע “יארצייט” אצל בני דודו החרד”ליים בקריית משה. נוביק סיפר לעמיתו כי בעיצומו של הסיום מסכת הוא הצביע והעיר  שב21:00 מתחיל הגמר של אקס פקטור, נוביק כמו נוביק לא פיספס את האקס פקטור ומצא דרך מילוט..

"מאיפה יוצאים?" נוביק זומם תוכנית 'בריחה' מהכלא....
“מאיפה יוצאים?” נוביק זומם תוכנית ‘בריחה’ מהכלא….

•  והגלצני”ק יאיר שרקי ערך מסיבת הודיה יחד עם כתבי הדתות, שרקי ישב וסיפר את עלילות סיפורי הגבורה שאירעו לו בצומת ‘המרן’.

"שלא תהיה לנו ילד כפאות"  שרקי בסעודת הודייה
“שלא תהיה לנו ילד כאפות” שרקי בסעודת הודייה

גם יובל טייב הפייטן עשה מסיבת “הודיה”, לפי הדיווח ב’פיצ’יפקעס השבוע הוא זכה להסתפר, התיעוד לפניכם:

בסוף זה "הגיע"
בסוף זה “הגיע”

• ויהודה ברקן (אבא גנוב) חוגג לקראת עלייתה היום של הסדרה פלפלים צהובים  – קבלו הצצה ראשונה קטנה של מאחורי הקלעים.

יהודה

•   סלסלת ענק של פירות ניצבה על מפתן דלת ביתו של קובי נחשוני מיו”ר ש”ס לשעבר  אלי ישי+ ברכה יפה, עם שליח עד הדלת. נחשוני כתב בקיר הפייסבוק: “משום מה נכללתי באותן שנים בטעות ברשימת העיתונאים החרדים – אותם אפשר חופשי לשחד. כשאומרים געגועים לאלי ישי, אני חושב על תות ופומלית”.

ולאחר ששיגר מארזי פירות לכתבים, אלי ישי (‘הנאמן’) הגיע לשדה  בבקעת הירדן התכבד לנטוע עץ במהלך סיורו במקום. היעד:  המכינה הקדם צבאית חרדית בראשות הרב יחיאל פרץ.
“בעתיד, המקום הייחודי הזה עוד ישגשג בעזרת השם”. כתב הנאמן.

אלי אלי במה אברכך , פירותך מתוקים וצלך נאה...
אלי אלי במה אברכך, פירותך מתוקים וצלך נאה…

 

שקד פורחת:  חברת הכנסת איילת שקד סיירה היום בצפון השומרון ביישוב שקד, במסגרת אירועי נטיעות של סיעת הבית היהודי ושקדה בעמל רב על נטיעת עצים ושקדיות יחד עם ילדי בי”ס שהגיעו לנטיעת השקדיה.

IMG-20140116-WA0051 IMG-20140116-WA0063 IMG-20140116-WA0064

  • אחד בעקבות שמונה: אסתי בלוי, תושבת קריית גת, הגשימה בבית החולים קפלן ברחובות את חלומה ואת חלום משפחתה ללדת בן – לאחר שמונה בנות. אסתי ואיציק בלוי, העובדים שניהם כגנן וכגננת בגן ילדי חב”ד בקריית גת, נראו מאושרים ביותר השבוע בקפלן: לאחר שמונה בנות בגילי שנתיים עד 14, נולד להם בן זכר ראשון במשקל 3.6 ק”ג.

לאחר הלידה המוצלחת אמרה אסתי כי “פרשת השבוע היא ‘בשלח’, במשמעות ‘בן שלח’, והתפילות של בנות המשפחה לבן זכר התגשמו”.

 בישראל היום נחשף כי בני הזוג בלוי סיפרו כי עם היוודע הלידה בקריית גת, פתחו כל בני המשפחה, החברים, ההורים בגן הילדים וכן שכנים ומכרים בחגיגה ממושכת. החוגגים כבר מתכוננים לברית המילה הראשונה במשפחה. כאמור, לבני הזוג שמונה בנות בגילי 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12 ו־14.

 • והשחקנית צופית גרנט – מעורבת בניסיונות לסייע לזוג חרדים בשנות העשרים נפגעי נפש, לגדל את בתם התינוקת בעצמם. התינוקת נלקחה מהזוג בגיל ארבעה ימים והיא כיום בת כחודשיים. כחלק מתוכנית הטיפול והמוגנות שנבנית מגייסת צופית  משפחה שתסכים לטפל בתינוקת בביתה עד שלושה חודשים כאשר בתקופה הזו יתאפשר לזוג לפגוש את בתם בתדירות מספיקה ולקבל הדרכה בהתאם. המשפחה שתיבחר צריכה לקבל את אישור הרווחה. מדובר במעשה חסד אמיתי. נדרשת משפחה חרדית מאיזור רמת גן, בני ברק, פתח תקוה. משפחה המעונינת נא לפנות בדואר אלקטרוני לעו”ד יוסי נקר [email protected]

•  זוכרים את הסיפור עם ‘יש תקווה לרווקים’ שפורסם ב’קוקר’, א”כ יש המשך לעלילה.. בחור שמיני מתוך 25 ששימח את הילדים החולים התארס השבוע עב”ג.

כמידי שבוע גם במוצ”ש האחרון התקיימה מלווה מלכה מוזיקלית במרתף של אברהם-לייב בורנשטיין ברחוב ירמיהו בירושלים. עם המוזיקה היהודית האותנטית נסחפו הנוכחים בריקודי בקבוקים ותחיית המתים וזכו גם למחרוזת שירי אידיש עם החזן דובל’ה הלר. לקהל האורחים המגוון נוספה השבוע גם נטע רסקין (גיטי משטיסל) שבאה עם קבוצה גדולה של חברים מתל אביב.

כלי זמר

 

כלי זמר ודב הלר

 

ואחרון חביב ומפתיע… דוד חכם השדרן המוכר מ’גלי ישראל’ הודיע על פרישה ועריקה. הכיוון המסתמן רדיו ‘קול חי’ שאוסף אליו את טובי השדרנים, הודעה רשמית בקרוב.

העורק בחיבוק פרידה עם העיתונאי שמעון ליברטי
העורק בחיבוק פרידה עם העיתונאי שמעון ליברטי

 

שבת שלום!  ראיתם ‘סלב’ חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת [email protected]

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הייתם חייבים למחות נגד דברי הבלע הנוראיים של ישעיהו ווין שר”י!!!!!!!!
  אתר של מחבלים קיצוניים אתם! איככססס א”א להיכנס לכאן!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. פחחח מצחיק ביותר הידיעה שווין אומר שיש לו הקלטה של שיחת הרב שטינמן והאדמור מבעלז מעוררת זילזול באיטלגנציה של כולנו הרי כולנו יודעים שכבר זמן רב וכמובן מאז ענין המסע עלה על השולחן לא ניפגשו או דיברו שני גדולי הדור אלו רק שליחו של האדמור מבעלז המשב”ק הרב שמעון וואלף קליין אז בבקשה מאפיית ויין את הפלס להפסיק לבשל ולאפות סיפורים.

  יוסי |
  הגב