אשת הציבור החרדית שנצפתה במסעדת טריפה • בקליינע

הסדרה החדשה של מני גירא, דילמת הזמרים החסידיים ושירי העגבים, ההפתעה לבנו של קובי סלע, המנכ”ל שמסתובב עם שני סמאטרפונים, ומיהו איש התקשורת החרדי הבכיר שנצפה בסנוקר במקסיקו? ‘בקליינע’, עם כל הידיעות הקטנות של השבוע החולף

בעוד אדמורי”ם, רבנים, אישי ציבור, עיתונאים ואנשי תעשיית המוזיקה החסידית נטלו את מקל הנדודים לחרוש את ארוזה וחלדודנא, בקליינע הסתפק לצאת ידי חובה בשמיעת קול שאון רעשי המטוסים שלא מפסיקים להחריד את שמי מודיעין עילית.

“בשביל מה צריך לטוס – אם המטוסים עוברים לנו מתחת למסתור כביסה?”, אמר בקליינע לרעייה, שנדה בראשה. וכך, בעוד הרעייה מכבסת את הבגדים לכבוד תשעת הימים, בקליינע ניצל את השעה בכדי לכתוב לכם את החדשות החמות שעשו את השבוע.

וא”א שלא לפתוח בפרגון לרדיו ‘קול ברמה’ שרושם זינוק חד מאז השינויים האחרונים במכון מור. ע”פ פילוח נתוני TGI המתפרסמים היום (31.7.19), עולה כי רדיו “קול ברמה” רושם עליה דרמטית ביותר של 115% ביחס לחציון הקודם (יולי-דצמבר 2018) ועליה של 37% ביחס לכל השנה החולפת, זאת לעומת רדיו קול חי שרושם ירידה של 15% ביחס לחציון הקודם.

ואם כבר קול ברמה, “בקליינע”, שמטייל לעיתים קרובות במסדרונות מכון מור, גילה את איש העסקים ומנכ”ל חברת ‘הדרן’, דב מילר, מתפנה לשיח סוד עם שדרני התחנה, ומחזיק באמתחתו לפחות שני סמארטפונים כשרים (כמובן!). העיתונאי ישראל כהן כבר העיד בתכנית ‘על הקצה’ עם יעקב גרודקה כי עבר לא מזמן לווטסאפ הכשר של ‘הדרן’. שאפו!

 

על הסלע הך הך: בשבוע שעבר נסעה משפחת סלע המורחבת לאוסטריה לחגוג 50 לאיש וה’קוביס’, ובעברית: לחגוג יובל להיווסדו של איש יחסי הציבור קובי סלע. אממה, הבן שלו, החייל, העדיף להשאר בארץ. משפחת סלע השיגו אישור מיוחד לחייל לצאת ממחנה האימונים המפרך לטיול בחו”ל, אבל הוא הבריז ברגע האחרון – כי כנראה העדיף לצאת לקורס מ”כים.

לבני משפחת סלע נשבר הלב, אבל בשביל לחוש בקרבתו הם הכינו בארץ חיתוך דמות מקאפה, ולקחו אותה לכל מקום כאילו הוא מבלה עם בני המשפחה..

י

בשבת, כשהחייל לבית סלע שב הביתה, הוא קיבל אלבום עם כל המקומות שהוא “בילה” בהם.

ומשפחת המוזיקה החסידית, דיקמן, לובין, דביר ועוד, המשיכה בסוף השבוע בבילוי הממושך ברודוס, יוון, ולנו יש עוד תיעוד מהבילוי:

 

ורולי דיקמן, הספיק לאחר מכן לחזור לישראל ולהמריא לעוד יעד מפנק. בתמונה כאן הוא שיחרר סרטון מרכבת הרים, אי שם.

דקות ספורות לפני כניסת השבת האחרונה, נפגשו 2 המפיקים בהווה (והיריבים לשעבר), שולם וגשל ועויזר דרוק, לסגירת קצוות למופע שעדיין לא ניתן לספר אודותיו, אבל הפרטים יגיעו ממש בקרוב.

ציפור קטנה לחשה לבקליינע כי אשת ציבור חרדית, שיש לה קשרים עם אחד מבכירי המדינה, אותרה כשהיא מבלה במסעדה לא כשרה ביפו. היא לא הגיבה לשאלתנו, ובקליינע העדיף לוותר על האייטם, אבל לאור פרסומים זרים לכאורה על מעלליה, בקליינע נזכר שוב במעשייה וחושש לסיפורים נוספים אודותיה.

העיתונאי ופרשן ‘בקהילה’, יעקב ריבלין, לקח חופשה מהטור השבועי ונפש במלון טיפנהולץ בהרי האלפים האוסטרים, יחד עם מנכ”ל ‘יתד נאמן’ זליג אורלנסקי.

עמי מימון, שר השמחה, נופש לחופשה במקסיקו יחד עם בני משפחתו, ונצפה משחק בסנוקר בבית חב”ד בקוזומל, רגע אחרי – כמובן – שעשה עצירה ב-770 בניו יורק.

בני לאופר טס עם אביו, משה, המלחין האגדי, למספר עבודות מוזיקליות בניו יורק

ואם שאלתם, האבא, משה לאופר הצטלם עם אברהם פריד בציון הרבי מחב”ד. השניים, כך נראה, שוקדים על אלבום חדש.

והמתחרה, לא שקט על שמריו. כאן בתיעוד נראה אמש מרדכי בן דוד עם מוטי שטיינמץ, רובי בנט ושולם וגשל, לקראת להיט חדש שמתבשל.

הצלם שמבלה בכל הגלבוס, שלומי כהן, השוהה בימים אלו בפריז, גילה באחד הימים השבוע, כי מכשיר הסלולר שלו נגנב ממנו.

כהן, שמחובר כידוע ללא הפסקה לרשתות החברתיות, התבאס מאד, וכבר דאג לקנות מכשיר חדש שיגיע אליו בעת חזרתו ארצה לקראת סופ”ש.

לא ברור מי ואיך נתנו היתר, אבל כמה מאנשי תעשיית המוזיקה החסידית תיעדו את עצמם השבוע כשהם נוהגים בכבישי הארץ והעולם כשברקע הם שומעים שירי עגבים בפול ווליום. בקליינע, שמבין לליבם של זמרי התעשייה ומוקיר את זמן החופשה היחיד שיש להם בלוח השנה, מנסה ללמד זכות.

ח”כ מיכאל מלכיאלי, ניצל השבוע את הזמן בין כנס בחירות אחד לרעהו, ונצפה באחד מקברי הצדיקים בצפון הארץ. גולשי בקליינע בטוחים שהח”כ הישיבישער של ש”ס, התפלל על כלל ישראל.

במסיבת יום הולדת לעוזרו של ח”כ יצחק פינדרוס, משה רבר, שנערכה אי שם באחד הפארקים הציבוריים בהרצליה, השתתפו: ח”כ יצחק פינדרוס, משה ויסברג, יצחק פלדמן, דודי בלומנשטוק, מוישי מילר, יהודה מנדלוביץ, ואברהם קורנפלד. בקליינע מקווה שהברנז’ה ניקתה אחריהם את הטינופת.

ארי גלהר ישב לארוחה דשנה עם צוותי פרסום ויח”צ באחד המסעדות היוקרתיות בירושלים

 

ורפי פרלשטיין, ממשיך בפגישות על שפת הים עם הרעייה לעתיד, לקראת מועד החתונה הקרבה.

אם שמתם לב לאחרונה, איש התקשורת מני גירא שוורץ מעלה בתדירות של פעם ביומיים לסטטוס שלו בוואטספ, בקשה לחבריו למצוא לו “חוזרת בתשובה שעוברת מסך”, או חרדים שעוסקים במקצועות שונים. ל’בקליינע’ נודע כי גירא שוקד על סרט על חוזרים בתשובה ועל המגזר החרדי עבור תאגיד השידור ‘כאן’. שיהיה בהצלחה, נמשיך ונדווח.

באחד מלילות השבוע ערך העיתונאי שלמה קוק משתה לכל חבריו ומוקירו בחצר הבית בעיר מגוריו פתח תקווה. התמונות היחידות שהותיר קוק מעידות כי כל הבקבוקים חוסלו. בקליינע מעריך כי לעורך בקהילה היה קשה להיפרד מהמוסקטים החריפים.

ואם כבר קוק: אתמול נערך אירוע היארצייט במלאת שבע שנים לפטירת מרן הגרי״ש אלישיב זצ”ל. בנו הצעיר, הגר”ב בנימין, נראה בצילום נושא דברים בביה״כ ‘תפארת בחורים’ שם מסר הגרי״ש במשך שנים ארוכות שיעור קבוע.

איש החסד ר’ חונא דייטש, תועד השבוע כשהוא תועד מחזיק ציור אומנתי באירוע של אחד מארגוני החסד

אלי ישי? סגירת רשימות? סגן שר הבריאות יעקב ליצמן ועוזרו המסור מוטי בבצ’יק, נצפו במרכז רחוב רבי עקיבא בבני ברק

האשה הכי קרובה לדולנד, ובתו של הנשיא, איוונקה טראמפ, תועדה השבוע כשהיא מסיירת באחד מהקעמפים החרדיים של בנות סטאמר בהרי ניו יורק. יועצת הנשיא הגיעה בבגדים צנועים וכיבדה את המעמד הכביר.

מזל טובים

מזל טוב למגיש התוכנית הכלכלית בגלי צה”ל, עודד לבינסון, לרגל אירוסי הבן.

מזל טוב לסופר עיתון המודיע, צבי רוזן, לרגל שמחת הולדת הנין, נכד לישיעהו דב רוזן מנהל רוחני בת”ת גור לב שמחה אשדוד.

ועד כאן להשבוע, המשך שבוע שקט!

ראיתם ‘סלב’ חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: [email protected] או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חרדים

  התביישתי! זה נקרא חרדים? בליינים צבועים. התנחמתי בתמונה של מלכיאלי ור’ בנימין אלישיב. כל הנהנתנים עוד יקבעו לנו מהי דעת תורה, או כיצד להתנהג ואצל מי ללמוד.
  מסכנים, נראה מה ייצא מהם…

  חלי |
  הגב
 2. מלכיאלי מה לך ולשס? כל ילדיך אצל שכנזים אשתך פאה אתה בוגר ישיבה שכנזית ליטאית מסריחה כמוך מה לך ולשס יא מעאפן לך לך אתה ומכלוף וכל כנופיית הזבלים של שס לכו לעזזאל מנוולים מושחתים

  מלכיאלי מה לך ולשס? כל ילדיך אצל שכנזים אשתך פאה אתה בוגר ישיבה שכנזית ליטאית מסריחה כמוך מה לך ולשס יא מעאפן

  לך לך אתה ומכלוף וכל כנופיית הזבלים של שס לכו לעזזאל מנוולים מושחתים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ח"כ הרב מלכיאלי מתפלל בציון הרשב"י הקדוש ומדוע לא כתבתם זאת

  אלא סתם קבר צדיק שזה צדיקו של עולם

  אברהם |
  הגב
 4. אפשר עוד רמז לגבי זו שאכלה במסעדה ביפו?

  ממש סיקרנתם . ובעצם מחובתנו לדעת מי זאת ולדעת שהיא לא מייצגת חרדים. יש לפחות 3 מקורבות מאד. וחהבל שנחשוד במי שאין בה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. בקיצור הכל מתגלה

  לא חרדים ולא נעליים.
  הכל צביעות, הצגה, שקר.
  הכל רקוב אצל ה’חרדים’ האלה.

  דתיים לייט בקושי.
  העיקר כשהיה צריך להתגייס אש תורתם אומנותם.

  לא יעזור לכם חרדים צבועים, המגזר שלכם קורס מבפנים. לא תיירה, רק שקר וצביעות.
  ברוך שלא עשני חרדי

  שימי |
  הגב