ברגע האחרון: ביבי עשה פרסה וביטל את הפגישה אצל הרב מאזוז

רה״מ בנימין נתניהו נכנס הערב  לב״ב,  ולאחר שהתקרב לביתו של הרב מאזוז החליט ברגע האחרון לבטל את הביקור. עד כה לא ברור סיבת הביטול. בסביבת  הרב מאזוז  טוענים כי הביקור התבטל בגלל חולשתו של הרב ויידחה לשבוע הבא

דרמה בבני ברק: רה״מ בנימין נתניהו נכנס הערב  לב״ב,  ולאחר שהתקרב לביתו של הרב מאזוז החליט ברגע האחרון לבטל את הביקור. עד כה לא ברור סיבת הביטול. בסביבת  הרב מאזוז  טוענים כי הביקור התבטל בגלל חולשתו של הרב ויידחה לשבוע הבא.

‏גורם בבית הרב מאזוז טוען: הביקור נדחה לשבוע הבא (לאחר שנתניהו התעכב בפ”ת) לבקשת הרב שעבר היום טיפול רפואי ומחר צפוי לעבור טיפול נוסף.

היום דיווחנו כי ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך לחרוך את השטח ואתמול הוא סייר במספר ערים, בהם: חיפה, נהריה חולון וכפר חב”ד. נתניהו השתתף בהתוועדות המרכזית לכבוד חג הגאולה י”ט בכסלו והתקבל באהדה עצומה.

נתניהו שהתקבל בהתלהבות עצומה סיפר: “אני מאוד מתרגש כשאני רואה את החסידים. מזכיר לי את הפגישה עם הרבי”, אמר נתניהו שזכה לקריאות עידוד מהקהל ששר לו את ‘ופרצת ימה וקדמה ולבנימין אמר’.

ראש הממשלה תיאר להמונים את הפגישה עם הרבי – ואמר: “הרבי ריגש אותי עד מאוד. הרבי אמר לי שאתה הולך לבית השקר הנצחי – כפי שקרא לאו”ם, תדליק את הנר של העם היהודי. לפני כמה שנים סיפרתי את הסיפור של הרבי על במת האו”ם והרגשתי שוב את הקשר עם הרבי. לא גבה ליבי, אבל גם לא הרכנתי ראש. אני בן לעם היהודי!”

נתניהו הציג פתק שקיבל מחבר שלו בו כתב לו כי ראשי תיבות ‘מחל’ – זה משיח חייב לבוא”.

העיתונאי אטילה שומפלבי שמזוהה בדרך כלל בצד השמאלי של המפה הפוליטית יצא מגדרו ותיאר את הסחף במעוזי הליכוד ,”הטמפו של נתניהו מטורף, נדיר. האיש בן 70. ראש ממשלה. תיקים פליליים. מדינה לנהל. הוא באטרף. ארבעה כנסים ביום. נהריה. חיפה. כפר חב”ד. אלוקים יודע איפה הוא עוד היה. האולמות מפוצצים.”

העיתונאי יוסי אליטוב כתב: “יהודי בן 70 קם בבוקר חורפי, חורש את הארץ לאורכה ולרוחבה ונועל את היום לקראת חצות, ברעננות של חתן בר מצווה עליז ושמח. אין דברים כאלו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.