ברית מילה באמצעות מספריים

כתב אישום הוגש נגד תושבת אילת, בת 36, אם לשלושה ילדים, שביצעה בביתה, באמצעות מספריים, ברית מילה לבנה הפעוט בן ה-4. { כתב אישום}

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב”ש כתב אישום נגד תושבת אילת, בת 36, אם לשלושה ילדים, שביצעה בביתה, באמצעות מספריים, ברית מילה לבנה הפעוט בן ה-4.

הנאשמת מואשמת בביצוע עבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש בנסיבות מחמירות, תקיפת קטין או חסר ישע, התעללות בקטין או בחסר ישע והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

 

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו”ד גיורא חזן מפרקליטות מחוז דרום (פלילי), המדובר בנאשמת, אזרחית אריתריאה, השוהה בישראל מזה כ- 8 שנים. ילדיה של הנאשמת, הוצאו בעבר מספר פעמים ממשמורתה על ידי שירותי הרווחה למסגרות קלט חירום, בשל מצבי סיכון והזנחה מצד הנאשמת והם חזרו לחזקתה כשבועיים לפני האירוע נשוא כתב האישום. בתאריך 08/03/16 או בסמוך לכך, עת שהתה עם ילדיה

בביתם באילת, החליטה הנאשמת לבצע מילה בבנה, בעצמה, ללא הכשרה מתאימה ובניגוד לכל דין. לטענתה, הגיע זמנו של בנה לעבור מילה וכי כך מקובל לעשות באריתריאה.

הנאשמת החזיקה את בנה בחוזקה בידיה, הורתה לו לשבת בשקט, נטלה מספריים שהיו בבית וביצעה ברית מילה. לאחר המעשה, השאירה הנאשמת את בנה הפצוע והמדמם במשך כ-4 ימים בבית ונמנעה מלפנות לקבלת טיפול רפואי. כאשר החזירה הנאשמת את בנה לגן הילדים בו הוא שוהה, סיפר הילד לגננת אודות מה שקרה והגננת דיווחה לרשויות הרווחה.

 

מיד לאחר מכן, הגיעו שוטרים מתחנת אילת ועו”ס לביתה של הנאשמת, על מנת להוציא שוב את ילדיה למסגרות קלט חירום. הנאשמת התנגדה בכוח, סירבה להיענות להוראות השוטרים ורשויות הרווחה, השתוללה, צעקה, בעטה, נשכה את בתה התינוקת שהחזיקה בידיה, ואף הכתה את אחת השוטרות.

 

הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשמת עד תום ההליכים המשפטיים כנגדה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. “כך מקובל לעשות באריתריאה”

  פעם הבאה תכתבו את האמת בראש הכותרת שזה אישה מאריתריאה.
  ואל תבזבזו לי זמן קריאה סתם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לפחות אל תקראו לזה ברית מילה. – אין לה עניין להיכנס לבריתו של אברהם אבינו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב