בתגובה לחרם הבינלאומי: יסובסדו משלוחי היינות לחו”ל

בחודשים האחרונים, בעקבות פעולות החרם של גופים אנטי ישראליים, חוששים יקבים ביהודה ושומרון מירידה דרמטית ביצוא. בצעד דרמטי יודיע היום מנכ”ל תערוכת היין, על סבסוד משלוחי היינות לחו”ל.

בצל החרם הבינלאומי על מוצרים שיוצרו ביהודה ושומרון, יכריז היום מנכ”ל תערוכת היין הכשר “Wine Jerusalem 2014” על סבסוד משלוחי היין לחו”ל של יינות המיוצרים ביהודה ושומרון.

לאחרונה, נתקלים יקבים ביו”ש בבעיה קשה. יקבים שזכו באינספור מדליות ופרסים ובהכרה בינלאומית, חוששים מירידה דרמטית בייצוא לחו”ל, בעקבות פעולות חרם של גופים אנטי ישראליים.

כדי לעקוף את הבעיה ולעודד את הייננים החלוצים, יוצא מנכ”ל חברת א.א. פיופ, מפעילת תערוכת היין הכשר ביוזמה מקורית, וממליץ לחבריו להצטרף אליה: ממי קפלן, מנכ”ל תערוכת היין “Wine Jerusalem 2014” בירושלים, יכריז היום בפתח התערוכה על סבסוד של 50% מעלויות המשלוח של יינות יו”ש לחו”ל, ובכך להגביר את סיכוי הייצוא של יינות יש”ע לעולם.

גרשון מסיקה ראש מועצת שומרון בירך על ההחלטה ואמר: “מדובר בהחלטה ראויה שמוכיחה שוב שעל אף הניסיונות החוזרים ונשנים לפגוע בהתיישבות ביו”ש – העם איתנו. אני קורא לכל אוהבי ההתיישבות להצטרף ליוזמה לחיזוק היקבים ביו”ש ולבקש את היין האיכותי של יו”ש במסעדות ברחבי הארץ ואף בחו”ל”.

תערוכת היין הכשר “Wine Jerusalem 2014”, בהשתתפות 40 יקבים ישראלים מובילים, תפתח היום, (רביעי), בבנייני האומה בירושלים, ותימשך גם מחר. בתערוכה צפויים להשתתף כעשרת אלפים איש, והיא מעוררת עניין רב בקרב קהיליית אניני היין בישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.