גבי אשכנזי יצטרף למפלגת יש עתיד?

במפלגת יש עתיד מחפשים בטחוניסט חדש אשר יצטרף לשורות המפלגה. לאחרונה נפגש ח”כ אלעזר שטרן עם הרמטכ”ל לשעבר גבי אשכנזי בנסיון לצרפו לשורות המפלגה. {נערכים לבחירות?}

גם במפלגת יש עתיד נערכים לקראת אפשרות של בחירות קרובות ומנסים לצרף כוכבים חדשים למפלגה. על פי דיווח בערוץ 7, לאחרונה נפגש ח”כ אלעזר שטרן עם הרמטכ”ל לשעבר, רב אלוף גבי אשכנזי בנסיון לצרפו למפלגת יש עתיד לקראת מערכת הבחירות הבאה.

ח”כ אלעזר שטרן וגבי אשכנזי נפגשו לאחרונה בין היתר גם במסעדת ‘אחלה’ בהרצליה, בידיעתו של לפיד שהבהיר בעבר כי היה רוצה לראות את אשכנזי ברשימת ”יש עתיד” לכנסת. בעבר אמר אלעזר שטרן על אשכנזי: “אני מקווה שהוא יגיע ל’יש עתיד’, הוא איש מרכז”.

את הדברים אמר לגלי צה”ל לאחר שניקו את הרמטכ”ל לשעבר ממעורבות בפרשיית מסמך הרפז. אלעזר שטרן הוסיף אז כי “דברנו גם על הצטרפות למפלגה. אני סומך על גבי אשכנזי שהוא אדם שראוי להנהיג במדינה”, אמר שטרן שטען כי “עשו לו סיכול ממוקד”.

גורם פוליטי סיפר לערוץ 7 כי בסביבתו של יאיר לפיד הבינו ככל הנראה שהמפלגה זקוקה ל”ביטחוניסט” בנוסף לח”כ יעקב פרי, ראש השב”כ לשעבר. רב-אלוף במיל’ אשכנזי יכול להשלים את החסר. בלשכתו של ח”כ שטרן בחרו שלא להגיב לידיעה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.