גדולי ישראל בתפילה נרגשת לזיווג הגון (תמונות)

מאות השתתפו בתפילה המיוחדת לזווג הגון בט”ו באב בחצות הלילה שאורגן ע”י ארגון ‘רינה של תורה’ בהשתתפות גדולי וצדיקי הדור

מאות השתתפו בתפילה המיוחדת לזווג הגון בט”ו באב בחצות הלילה שאורגן ע”י ארגון  ‘רינה של תורה’ בהשתתפות גדולי וצדיקי הדור

מאות אנשים ונשים נהרו לעבר בית המדרש נאות יוסף בבני ברק להצטרף לתפילת מאות האברכים ב’תפילת טו באב לזווג הגון’, ע”פ הסדר המיוחד של הגאון רבי יעקב אדלשטין שליט”א רבה של רמת השרון ומי שנתפרסם בכל תפוצות ישראל כפועל ישועות.

דקות מספר לפני תחילת המעמד נשא הגרש”י בורנשטיין שליט”א משא חיזוק קצר אך מעורר ומרגש במיוחד, בדבריו הרחיב בחשיבות תפילתם של עמלי תורה ובסגולת יום טו באב.

לפני העמוד ניגש כש”ץ הגרש”י בורנשטיין עצמו כשהוא עטוף בטלית, ובקול מעורר ריגש את הציבור, כאשר הגה”צ רבי סנדר ארלנגר מסיים באמירת הקדיש בדמעות.

המעמד היה מעורר ומחזק במיוחד, על אף השעה המאוחרת השתתפו במעמד למעלה מ-500 איש כאשר ביהמ”ד הגדול היה גדוש מפה אל פה ואף בעזרת נשים לא היה מקום פנוי.

סדר התפילה לזווג הינו סדר מיוחד שסודר במיוחד ע”י מרן הגאון רבי יעקב אדלשטין שליט”א אשר מלווה את רינה של תורה בעצה ובברכה תמיד.

ברינה של תורה אומרים לנו כי ברשותם עשרות ומאות מכתבים מרגשים, של אנשים ונשים המספרים את הנס שאירע להם, סמוך ונראה למעמד התפילה, במכתבם הם כותבים כי מרגישים הם שהתפילה המיוחדת פעלה את פעולתה ופתחה בפניהם שערים.

לבקשתנו הסכימו בהנהלת הכולל למסור את סדר התפילה לכל דורש ללא כל תמורה, המעוניינים יכולים לפנות להנהלה בטלפון 0722-600-200.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. השתתפתי כמה פעמים במעמדי התפילה שלהם
  פשוט מדהים
  מעניין מאוד מי עומד מאחוריו
  מברור שערכתי הם מחלקים עשרות אלפי שח בכל ערב כזה
  אשריהם

  שולי |
  הגב