גוטרמן חשף: “בתשעת הימים חלה ירידה חדה בצריכת המים בק”ס”

ראש העיר מודיעין עילית התייחס לצדקותם של תושבי העיר מודיעין עילית שמדקדקים בהלכה. “חושבים שנהיינו מונסי. במודיעין עילית תורמים יותר מכל הערים. על ההקפאה: “בונים פה 3 אלף יח”ד”. צפו

ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן התייחס במהלך נאום שנשא בטקס מעמד הכנסת ספר תורה לעילוי נשמתו של הגרש”י בורשטיין זצ”ל בקריית ספר לצדקותם של תושבי העיר מודיעין עילית שמדקדקים בהלכה.

גוטרמן הציג לדוגמה בפני המשתתפים נתונים המעידים על ירידה חדה בצריכת המים במהלך תשעת הימים שקדמו לתשעה באב, “אם שואלים מה זה דקדוק הלכה – ירידה של עשרות אחוזים”.

גוטרמן המשיך כשתיאר על הירתמותם של תושבי העיר למען ארגוני החסד למרות שבאמתחתם אין כסף. “רבותי, יום יום אוספים כספים למטרות צדקה. השנוררים חושבים שנהיינו מונסי. אברכים מפרישים מפת לחמם עבור צדקה. סיפרו למרן ראש הישיבה כי במגבית עבור קרן השביעית תרמו במודיעין עילית יותר מכל הערים החרדיות. ומי תורם? האברכים. מהלחם ומהחלב”.

גוטרמן גם התייחס במהלך נאומו לפועלו של הרב בורשטיין “שנטע בעיר הכוללים מקום של תורה”.

לאחר מכן התייחס גוטרמן לתנופת הבנייה במודיעין עילית וטוען כי בניגוד לכל הטענות “של קווי הנייעס” על הקפאה – החלו הטרקטורים לעבוד על 3.000 יחידות דיור בנאות הפסגה.

גוטרמן סיכם את נאומו בהלצה כשטען כי העביר לרשות חיידר בעיר שטח גדול “שמסתיר לו את הנוף מחדר לשכתו שהגיע עד הים”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.