גולדקנופף יוצא למתקפה על הרס בית הכנסת בבית שמש

הרב יצחק גולדקנופף: “דמו של הציבור החרדי הותר אסור יותר לשתוק חייבים להקים קול מחאה מי ששותק על חילולי השבת בטבריה ורמת גן על מכות לילד נכה ומשיכה בפאות של אברך מקבל הרס של בתי כנסת בבית שמש”

 

מזכיר ועדת הרבנים לענייני השבת הרב יצחק גולדקנופף יוצא למתקפה חריפה נגד הרס בית הכנסת ‘היכל הבעש”ט’ בבית שמש.

‘על המנהיגות החרדית לצאת במחאה אדירה נגד חילולי השבת בטבריה וברמת גן ונגד הריסת בית הכנסת בבית שמש. דמו של הציבור החרדי הותר בקמפיין הסתה חסר תקדים ואין דין ואין דיין’ אומר הרב גולדקנופף.

‘הפכו את היהודי החרדי להפקר, ולא פלא שהדם של החרדי הוא הפקר ובתי הכנסת שלו הם הפקר. התקיים בנו הפסוק באיכה ”ידו פרץ צר על כל מחמדיה’ “אומר מזכיר ועדת הרבנים שמזכיר את ההיסטוריה של העם היהודי: ‘ההיסטוריה מלמדת אותנו שהפגיעות ביהודים החלו בפרעות בבתי הכנסת. לא ייתכן שגוף רשמי במדינת ישראל שאמור לתת שירות, ילכו כמו גנבים בלילה ויהרסו בתי הכנסת’.

‘בימים של חורבן בית המקדש חייבת לקום קול זעקה בכל העולם היהודי נגד הפגיעה במגזר החרדי שהגיעה לשיאה בהרס בית כנסת בהרס ארון הקודש בהרס הריהוט והמנורות שהושקעו בהם הון רב’
לדברי הרב גולדקנופף, “לא מספיק מחינו שלקחו ילד נכה והרביצו לו לא מספיק מחינו שמשכו בפאות של יהודי חרדי בבית שמש, עכשיו הגענו למצב שבלב עיר שרובה חרדית כמו בית שמש הורסים באמצע הלילה בית כנסת ואין פוצה פה ומצפצף’.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.