גרוזמן & כהן: “גור התנהגו בכוחניות ואגרסיביות” (הקלטה)

על רקע המאבק עליו הכריזו בגור כנגד ראש עיירית ערד, התנהל עימות סוער בין העיתונאים מנדי גרוזמן לישראל כהן ברדיו קול ברמה. מנדי גרוזמן תקף בחריפות את חסידות גור. האזינו. { עימות סוער}

על רקע המאבק עליו הכריזו בגור כנגד ראש עיריית ערד, התנהל עימות סוער בין העיתונאים מנדי גרוזמן לישראל כהן ברדיו ‘קול ברמה’.
בראיון למשה אצל גלסנר ב’קול ברמה’ העיתונאי ישראל כהן הביא את הצד של גור וטען כי: “זה מאבק של כל הציבור החרדי נגד ראש עיר שמדיר חרדים ללא כל סיבה.

לעומת זאת, העיתונאי מנדי גרוזמן ממקור ראשון תקף בחריפות את חסידות גור והשר ליצמן: “זה מאבק של גור בלבד, הם התנהגו בכוחניות ואגרסיביות”, אמר לגלסנר.

בראיון דיבר הבלוגר מערד, אסף זוהר, שהגן על חסידות גור: “ראש עיר לא יכול להתוות מדיניות לפיה תהיה הדרה מוחלטת של ציבור שהוא חלק משמעותי מהעיר. האמירה כשלעצמה היא אנטי דמוקרטית. ההמשך ידוע מראש. הפגנות, אלימות, הדרה של החרדים, זלזול בדעתם. תקציב עירייה שלא מגיע אליהם וכן הלאה. התגובה של החרדים מתבקשת. לו היו פוגעים לי בחינוך של הבן שלי דיינו. לא הייתי יוצא לרחובות”.

גרוזמן התייחס לטורו במקור ראשון בו תקף את ליצמן בחריפות, “אופס, למאמי הלאומי קפץ הליצמן. שינוי האדרת שעטה על עצמו שר הבריאות בשנה האחרונה איננו חסר מוטיבים אמיתיים לחלוטין. ההתלהבות ממנו הייתה חסרת פרופורציה לחלוטין, ופניה היו כפני השיח הציבורי בכלל, מהיר ועצבני יותר מדי. לכן כמה טוב שליצמן עצמו דואג להזכיר לנו שבסופו של דבר הוא בן לחסידות גור, הכוחנית והדורסנית שבין הקהילות החרדיות. עם ממסד חזק מאוד בעל זרועות”, כתב גרוזמן בטורו.
לטענת גרוזמן, :מבחינה משפטית ההימצאות של בית הכנסת של חסידות גור בעייתית, ותושבים חילונים, בשליחות ראש העיר או בלעדיו, החליטו להשיב נקמה”.
גרוזמן הוסיף עוד כי “האחרונים שיכולים להתבכיין על כך הם חסידי גור. שר הבריאות של מדינת ישראל עזב את הסופגניות והקנאביס והתפנה לטפל בבעיה הקיומית בוערת: השליטה על סמל המריבה בערד כהרגלו בקודש, הוא ניסה לגרור את לפיד ולהפוך אותו לאם כל חטאת, ואת ראש העיר עצמו לאנטישמי וזולל חרדים לתאבון.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כמה שטויות ובורות של ה”בלוגר” אסף זהר שגר בערד דקה וחצי – חסידי גור הראשונים הגיעו בשנות ה- 80 אך הקיצוניים הגיעו לערד עם הביאליסטוצקי ב- 5 השנים האחרונות ועם פטירת הרב ליפסקר ז”ל שהיה רב העיר האשכנזי וחב”דניק, החלו הביאליסטוצקי והפושעים שלו להשתלט על בית הכנסת האשכנזי המרכזי בערד באלימות עד שהמתפללים המקוריים מהכיפות הסרוגות וחב”ד נאלצו לנטוש את בית הכנסת כי נשבר להם מהאלימות שהופגנה על ידי גור בבית הכנסת. בנוסף תליית שלטי ענק מצד גור היא התגרות כנגד תושבי ערד. בנוסף זוהר התייר לא יודע שבמאבק שהתנהל כנגד הסודנים בכל הנגב ניסן כלל לא היה ראש עיר אלא טלי פלוסקוב. זוהר אתה ללללא תהיה ראש עיריית ערד, תחזור לחור שלך בקריית טבעון

  ערד |
  הגב
 2. גרוזמן לא רק נראה אידיוט הוא באמת אידיוט

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. גרוזמן אתה ילד כפות תראה איך אתה נראה בכלל כמו חתול שחור חתיכת רווק אומלל

  מנדי |
  הגב