“גיבורה”: אורן חזן ביקר את החיילת שניצלה מלינץ’

“תנו כבוד לסיוון, החיילת הגיבורה מהלינץ’ בג’נין”, כתב חזן בדף הפייסבוק שלו. “ביקרתי אותה עכשיו בביה”ח העמק וזכיתי לפגוש לוחמת אמיתית מלאה בערכים ואהבת העם”

חבר הכנסת אורן חזן ביקר את החיילת שנקלעה אמש(שני) ללינץ בג’נין בבית החולים והצטלם לצידה.

“תנו כבוד לסיוון, החיילת הגיבורה מהלינץ’ בג’נין”, כתב חזן בדף הפייסבוק שלו. “ביקרתי אותה עכשיו בביה”ח העמק וזכיתי לפגוש לוחמת אמיתית מלאה בערכים ואהבת העם. כתב חזן.

“רק אתמול היא התמודדה מול עשרות חיות אדם פחדנים מלאי שנאה – והיום היא כבר מחייכת – היא ניצחה! והניצחון שלה יקיריי – זה הניצחון שלנו”, התלהב חזן בתיאור הביקור אצל החיילת.

חיילת ונגד מחטיבה 6 (חטיבת מילואים) נקלעו בטעות לתוככי ג׳נין, תושבים פלסטינים שזיהו אותם החלו להתקבץ סביב הרכב וליידות אבנים לעברם. כתוצאה מכך, החיילת נפצעה קל, הנגד סירב להתפנות, אך הנשק שלהם נחטף מהם על ידי ההמון. שוטרים פלסטינים שהוזעקו למקום חילצו את החיילים מידי ההמון והעבירו אותם לידי אנשי המנהל האזרחי.

תיעוד מהלינץ – קשה לצפייה

צמאי דם

תיעוד מזעזע: כך התנפלו צמאי הדם מג'נין על חיילי צה"ל.

‎Posted by ‎אקטואליק – Actualic‎ on‎ יום שני 12 פברואר 2018

“היה פה אירוע עם פוטניאל מסוכן מאוד שנגמר כך רק בזכות התפקוד של השוטרים הפלסטינים והתיאום מול המנהל האזרחי”, אמר גורם צבאי לערוץ 2.

החיילת סיפרה: “תוך זמן קצר הקיפו אותנו המונים, שברו את החלון וניסו לפגוע בנו. זה היה ממש לינץ’. מה שיכולתי לעשות זה רק לצעוק עד שחילצו אותנו”.

מצה”ל נמסר בתגובה: “לפני זמן קצר רכב צבאי נכנס בשוגג לעיר ג’נין. סביב הרכב התפתחה הפרת סדר אלימה שכללה יידוי אבנים, כתוצאה מכך נפצעו שני חיילים צה”ל, חיילת פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים. נשקו של אחד מהחיילים נגנב. הרכב יצא מהעיר בתיאום המנהל האזרחי. האירוע מתוחקר”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.