מרגש: יום הולדת לגיל-עד / שיראל ובת גלים שער כותבות לגיל-עד (וידאו)

“יום הולדת 17, אף פעם לא יהיה לך. ואני נשארתי לבד, לחגוג לך. ומה חשוב היום של יום ההולדת, כשאתה כבר לא כאן”? אמו ואחותו של גיל-עד שער, כותבות ליום הולדת 17 שלא יחגוג לעולם:

יומולדת 17, אף פעם לא יהיה לך. ואני נשארתי לבד, לחגוג לך. ומה חשוב היום של היומולדת, כשאתה כבר לא כאן?

רוב האנשים מגדירים את החיים של בנאדם לפי שנות החיים שלו מהרגע שנולד ועד מותו. אך הנשמה שלנו קיימת מאז ומעולם, ותישאר גם לאחר שנמות. כמו שאתה ג’ילדר, נמצא איתנו.

ביום הלידה אנחנו מקבלים כישרונות, כוחות, יכולות, להתמודד ולהתקדם, להיות בני אדם טובים. ולהשפיע. יש לנו את הכוח והיכולת להשפיע על תהליכים שקורים כאן בעולם, עם הבחירות שאנחנו עושים, עם האהבה שאנחנו נותנים.

בדרך כלל, הכוח להשפיע על אנשים, ולהביא לעולם טוב יותר, נגמר כשהאדם מת.
ויש אנשים כמוך, ג’ילדר, שזכו, והכוחות שלהם של האהבה, השמחה, היצירתיות והאכפתיות, ממשיכים להשפיע בעולם וגורמים לטוב ואור לכל מי שרק מבקש…

יום ההולדת שלך הוא תאריך זיכרון, זיכרון של אהבת אדם, אהבת חיים שנקטעה. ביום ההולדת שלך ניסינו להוסיף מהחיים השמחים שהיו לך.

אתה חסר לי, אח קטן,

להרבה אנשים נכנסת לחיים, ואתה רק מוסיף שם. הלוואי ואצליח למצוא עוד כוח להמשיך.

בינתיים אני כאן, מדליקה נרות נשמה של יומולדת.

“היום יום הולדת
תראי יש פה סוד ישן חדש
לפרוס את הלחם
לגעת במשנו קצת מושלם
כבר אמצע הלילה
חשבתי אולי כדאי לישון
אבל משהו תקוע עמוק עמוק בתוך הגרון”
(ברי סחרוף)

שיראל, אחותך.

במשך זמן רב חששנו אופיר ואני מהיום הזה- יום ההולדת של גיל-עד. פרויקט ‘המטבח של גיל-עד’ שבפייסבוק, שאליו שותפים אנשים רבים, הדביק בעשיה טובה אנשים רבים בעם ישראל, הוא מחמם את הלב של כל אחד שנותן ומקבל, ואת שלנו בפרט, כמשפחה.

בפרויקט זה שהוא דף ״הנצחה פעילה״ לגיל-עד שער הי״ד, בחרנו, כי הוא אהב את המטבח ובילה בו בשעות הפנאי בהכנת עוגות, שייקים ושאר פינוקים טעימים. והרעיון הוא לבשל או לאפות עוגות, ותבשילים מפנקים ומומלצים, לחלק את המאפה/ התבשיל שהכנתם לשכנים, חברים ובעיקר לאנשים שאתם לא ממש מכירים, ולבקש מהם לעשות את אותו דבר, לאפות, לצלם, לחלק וחוזר חלילה, עד שלכולנו יהיה מתוק וחם בלב.

אנו גאים בעם שלנו שרוצה להמשיך לעשות טוב, ולהרבות באהבה ובנתינה, אתם נותנים לנו כוחות, יחד אתכם, להמשיך הלאה…

גאה בכם, בת גלים שער.

 

לדף המטבח של גיל-עד

[alooma ref=”b796800d41b9ecbe6cb06d955fadfd75.mp4″ src=”1″ autoplay=”1″ pid=”0″]

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.