גלעד שרון חוזר לליכוד: “יש מקום לכולם” (וידאו)

בריאיון ל”פגוש את העיתונות” הסביר הערב גלעד שרון את החלטתו לחזור לליכוד . צפו { צפו בראיון}

, בנו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון ז”ל החליט להתפקד לליכוד ואף להתמודד בעתיד למפלגה. “לא החלטתי, אבל יש מצב”, אמר, “חשוב לי להשפיע אבל לא החלטתי עדיין איך”. ,שרון החמיא לראש הממשלה: “בסך הכל הוא פטריוט, ואני בטוח שהוא עושה כמיטב יכולתו”.

צפו בראיון – באדיבות רשת

בריאיון ל”פגוש את העיתונות” הסביר הערב גלעד שרון את החלטתו לחזור לתנועה ממנה אביה עזב,. “הרבה אנשים רואים את הבלגאן שמתרחש וזה עושה להם לא טוב, גורם למיאוס מהפוליטיקה, ואני חושב להיפך – אכפת לך? תעשה משהו”, הסביר  הבן. “הליכוד מוגדרת כמפלגה לאומית וליברלית, ואני בעל עמדות וליברל – זה בדיוק המקום שלי”, המשיך, “אבא שלי אולי עזב את הליכוד אבל גם הקים את הליכוד, והוביל אותה לשניים מהניצחונות מהגדולים בתולדותיה. הליכוד של היום היה חותם על ההישגים שלו”.

למרות פרישת יעלון וכניסת פעיל הימין יהודה גליק לכנסת טוען גלעד שרון כי המפגה לא במשבר: “הליכוד היא מפלגה גדולה עם מגוון דעות, גם הנגבי וגם גליק”, הסביר, “אם כולם חושבים אותו דבר זה מוביל לניוון, זה לא טוב”. לפי שרון, דברי יעלון לפיהם המפלגה הקצינה אינם מחזיקים מים: “לפני שבע שנים, כשהוא הצטרף, פייגלין היה פעיל מאוד – והיום הוא איננו. לפני ימים אחדים שיבח את עבודתו עם ראש הממשלה. נראה לי שזה קשור יותר לאיבוד התפקיד שלו”, אמר, “אין פה צדיק גמור או רשע גמור”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. שרון יחליף את נוכליהו שקיבל “תרומה” אסורה ע”פ חוק בסך מליון אירו מהעשיר בצרפת?

    בשורות טובות |
    הגב