גמא ניהול וסליקה גייסה 250 מיליון ש”ח באמצעות ניירות ערך מסחריים

חברת גמא ניהול וסליקה מקבוצת הפניקס, השלימה גיוס פרטי של ניירות ערך מסחריים (נע”מ) לא סחירים. החברה זכתה לדירוג P-1מחברת מידרוג להנפקת הנע”מ. מדובר בדירוג הגבוה ביותר שמעניקה מידרוג לחוב המגויס לתקופה של עד שנה. הדירוג נגזר בין היתר מדירוג האשראי של גמא Aa3 באופן יציב.

לאחר הליך גיוס שגרר עניין רב מצד משקיעים ולאור הביקושים הגבוהים בהיקף של מעל חצי מיליארד ש”ח, החליטה החברה להנפיק נע”מ בהיקף של 250 מיליון ש”ח. גיוס הנע”מ בוצע בהובלת אקסלנס חיתום.

גמא היא החברה הגדולה והמובילה בישראל במתן שירותים פיננסיים לעסקים מזה 21 שנה. גמא מחזיקה תיק אשראי של כ- 5 מיליארד ₪. החברה עוסקת בניכיון שוברי אשראי, מימון, ניהול סליקה (כמאגד), התאמות כרטיסי אשראי, וכן בניכיון שיקים, מימון יבוא, פקטורינג, מימון ציוד ומתן אשראי מגובה בנדל”ן. 49% ממניות גמא מוחזקות על ידי קבוצת הפניקס בניהול אייל בן סימון, ודירוג האשראי שלה Aa3 (מידרוג ‘MOODYS) מעיד על חוסנה ויציבותה. גמא מעניקה אשראי ושירותים פיננסיים לכ- 8,000 חברות מובילות, רשתות שיווק ועסקים בהיקף פעילות של למעלה מ-25 מיליארד ₪ בשנה. האיתנות הפיננסית של גמא מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מתנאי מימון הטובים ביותר, באמצעות מערכות טכנולוגיות המובילות את השוק הפיננסי בישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.