גנץ לנתניהו: “הסר את החסינות” – נתניהו: “חדל מהספינים”

יו”ר כחול לבן בני גנץ קורא לנתניהו להסיר את החסינות ולהקים ממשלת אחדות, ראש הממשלה לא נותר חייב והגיב: “אני קורא לך לחדול מהספינים.”

רגע לפני פיזור הכנסת – יו”ר כחול לבן בני גנץ קורא לנתניהו להסיר את החסינות ולהקים ממשלת אחדות, ראש הממשלה לא נותר חייב והגיב: “אני קורא לך לחדול מהספינים.”

“תודיע שלא תסתתר בחסינות, יש לך את הזכות המלאה להגן על עצמך אבל אסור להפוך את הכנסת לעיר מקלט. עשה זאת כדי שנוכל למצוא פתרון ולהרכיב ממשלה.” קרא גנץ.

ראש הממשלה נתניהו לא נותר חייב והגיב לגנץ,”בני גנץ, אני קורא לך לחדול מהספינים. אחרי 80 ימים הגיע הזמן שיום אחד, לטובת אזרחי מדינת ישראל, נשב ונדון ברצינות למען הקמת ממשלת אחדות רחבה, זה עדיין לא מאוחר.”

וכך כתב יו”ר כחול לבן בהודעתו, “אזרחי ישראל, נותרו קצת יותר מ-24 שעות בכדי למנוע בחירות יקרות ומיותרות. אני רוצה שתדעו שאני וחבריי בכחול לבן עושים את כל המאמצים בכדי למצוא מתווה שיביא להרכבת ממשלה מבלי שנוותר על עקרונות היסוד שבגללם נכנסנו לפוליטיקה.”

אני קורא גם הערב לנתניהו, תודיע, כפי שהבטחת לפני הבחירות הקודמות, שלא תסתתר מאחורי החסינות הפרלמנטרית ותלך להגן על חפותך בבית המשפט.
חשוב לי לומר- יש לך את הזכות המלאה להגן על עצמך אבל אסור להפוך את הכנסת לעיר מקלט. עשה זאת בכדי שנוכל למצוא פתרון ולהרכיב ממשלה.
למעלה ממחצית ישראל הצביעו לכחול לבן ולליכוד, יש לנו את האפשרות והאחריות להרכיב ממשלת אחדות טובה ישראל”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.