גפני נפגש עם בכירים באוצר: “מדובר בפשרה סבירה”

. בכירי משרד האוצר נועדו בשעה האחרונה עם יו”ר ועדת הכספים ח”כ משה גפני בניסיון לקבל את הסכמתו לפשרה שהציעו במשרד האוצר – בנושא קצבאות הילדים.

. בכירי משרד האוצר נועדו בשעה האחרונה עם יו”ר ועדת הכספים ח”כ משה גפני בניסיון לקבל את הסכמתו לפשרה שהציעו במשרד האוצר  – בנושא קצבאות הילדים.

בישיבתם על הנושא, הציג בפניהם ח”כ גפני מספר הסתייגויות בנושא הפשרה של קופת החיסכון לילדים עד גיל 18, ואנשי האוצר אמורים לשוב עם תשובות בנושא.

 

יצוין כי בכירי האוצר וראשי הקואליציה קיימו בימים האחרונים ישיבות אינטנסיביות עם יו”ר ועדת הכספים ח”כ גפני בכל נושא תקציב המדינה שאמור להיות מאושר בחודשים הקרובים לשנים 2015 ו2016 , כאשר הדיונים יתקיימו בועדת הכספים ולאחר מכן התקציב יובא לאישור מליאת הכנסת.

 

בלשכתו של ח”כ גפני ציינו כי טרם ברור אם יקבל את המתווה החדש שהציגו במשרד האוצר, אם כי מדובר בפשרה סבירה לאור המצב של קיצוץ צפוי במשרדי הממשלה, “מדובר בפשרה שמוצעת ע”י האוצר, ח”כ גפני בוחן את הנושא, הציג מספר הסתייגויות ענייניות.  ביממה האחרונה הוא נועד בנושא גם עם חברי סיעתו, ובקרוב יחליט האם לתמוך בפשרה שהוצגה בפניו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.